Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13.5 cm az valójában mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13.5 cm az valójában mennyire kicsi? Eddig minden fiú haveromnak, vagy akivel beszélni mertem erről, nagyobb volt.

Figyelt kérdés
Szexnél pedig én sem érzek valami sokat, még anális szexnél sem, szóval gondolom vékony is, bár ránézésre aranyosnak tűnik… De ha én nem érzek semmit, akkor gondolom a lány sem, akit dugok.

tegnapelőtt 13:34
 1/10 Leclerc ***** válasza:
66%
Teljesen átlag méret. Azért nem érzel semmit, mert nagyon ahhoz szoktál hozzá, hogy a kezed erősen szorít.
tegnapelőtt 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
nyilván nem dugtál még sosem, ezért kérdezel hülyeségeket.
tegnapelőtt 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1.


Ezt sokszor olvastam és ezért teljesen leszoktam a maszturbációról.


#2.


6 lánnyal voltam eddig együtt, 26 éves vagyok.


De valóban nem szexeltem még olyan sokszor, mert hosszútávon nem volt még barátnőm, vagy a személyiségem miatt, de azt sem zárom ki hogy a méretem is közrejátszott ebben.

tegnapelőtt 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Leht papiron àtlag, de az àtlagba a mikro is beletartozik ami meg betegség. Pont mint ahogy az àtlag IQ-ba is beletartozik az is aki mentàlis betegségben szenved.


Szóval ha úgy vesszük nem túl nagy.

tegnapelőtt 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
#4 Az igazság az, hogy még nem is átlagos. Az átlag 15-16 centi. De az ideális olyan 16-18 között van.
tegnapelőtt 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Te még nem dugtál az életben soha!!

Próbálj máshogy hazudni.

tegnapelőtt 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért lett lepontozva az 5-ös?
tegnapelőtt 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kicsi. Ez az átlag duma full fszság. Női közvélemény kutatás szerint 16,5-17 cm tartanak ideálisnak szexre. Mindegy hogy másképp hogy hivják, kicsi nagy átlagos, maci Laci, ez az igényük. Meg ezer más dolog.

Tehát nagyon oda kell tenned magad minden téren hogy kompenzálj. De semmi nem garancia hogy nem fog félrekrni egy ekkora méretűvel

tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne hidd el hogy mindnek nagyobb.

Egy része hazudik.

Sajnos én is ebbe a kisebbségi komplexus hibába estem.

Van több akinek nagyobb, de nem mindnek. elég fontos kérdés hány éves vagy. Az viszont rossz hír hogy a csajok a nagyobbat szeretik, kivéve ha szerelmes beléd. Legyél normális ápolt és nyalj lelkesen szívból

ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5ös f*szságokat írogat azért lett lepontozva. Először is az átlag 13,5cm nézz utána ha nemhiszed. Egy nőnek pedig bőven elég egy 15cm. Amelyiknek az nem elég az szomorú mert túl nagy a picsája.
ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!