Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan történt az amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt az amikor először leszoptak?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Mikor történt? Kivel történt? Hány éves voltál? És az aki leszopott? Ha, lehet akkor írjátok le az egészet

tegnapelőtt 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Semmi extra nincs a sztoriban: tini diákszerelem, friss szexuális élet, a lány pedig úgy gondolta, emel egyet a szinten és meglep.
tegnapelőtt 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Felhívtam a prostit, elmentem hozzá, zuhanyoztam, majd utána leszopott. 19 voltam, tudtam ha nem megyek el még viszonylag időben soha nem merek majd… Ő 18-nak hirdette magát, de 20 éves volt, a helyszínen megbeszéltük.
tegnapelőtt 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Első barátnőm 18 éves voltam, a barátnőm is majdnem.Pettingeltünk már többször,de szüzek voltunk még.Tulajdonképpen mindent kipróbáltunk,felfedeztük egymás testét,én már csináltam neki előtte is.Ő is felvetette,hogy kipróbálná milyen,de valahogy mindig elmaradt.Aztán hozott ízesített óvszert és akkor megpróbálta,félt attól,hogy ha elsülök óvszer nélkül akkor neki kellemetlen lesz még.Így történt az első,mindig kérdezett,hogy jó-e amit csinál,hát elég jó volt... hamarosan elsültem az óvszerben.Elnevettük,újdonság volt még minden számunkra.
tegnapelőtt 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Suetonius ***** válasza:
100%

24 voltam. Nem röhög, enyhe bicegés miatt eltelt kis idő, mire szereztem elég önbizalmat és érdemben kezdtem randizgatni. (Köszi Tinder!)

A lány kicsit idősebb volt, 28, és meglátta bennem az x-et, vagy valamit. A második randi alatt volt egy-két olyan téma, amitől kicsit megkeményedtem. Jeleztem neki, hogy most nézze meg mit csinált. Mire felajánlotta, hogy ha hazakísérem könnyít rajtam. (Mindkettőnknek volt lakótársa, akiket egyikünknek sem sikerült lekoptatni.) Jelezte, hogy lakótársa otthon van, de egy az albérletük melletti park meglehetősen alkalmas erre. Mit is mondhatnék... beljebb vitt egy fa mögé, elém térdelt, lehúzta a cipzárt.... ;)

33F

tegnapelőtt 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus sztori, diák kapcsolat, ahogy egyre jobban ismertük meg egymás testét, úgy jöttek a komolyabb dolgok, először kézimunka, aztán a szopás.
tegnapelőtt 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
100%
Sok újdonságot nehéz írni. Komoly kapcsolat, idővel jött. Nagyon jó volt.
tegnapelőtt 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szilveszteri házibuli, egy jóval fiatalabb duci csaj :)

Jó volt:)!

tegnapelőtt 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Párom egy év után mert kértem. Gumival volt. Most is együtt vagyunk.41f
tegnap 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!