Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány barátom szó szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány barátom szó szerint megkért arra, hogy dugjam meg. Mit tanácsoltok? Van egy két dolog ami miatt kicsit elgondolkodtam rajta hogy mégse kellene belemenni

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 20:46
1 2
 1/14 Másnapos Sárkány ***** válasza:
78%
Szingli? Születése óta nő? Ha mindkettő igen, akkor mi a gond?
tegnapelőtt 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Addig használd ki az alkalmat amíg meg nem gondolja magát.Gumit húzz nehogy baba legyen.
tegnapelőtt 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Add meg neki amit szeretne.
tegnapelőtt 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Dugjad megfele
tegnapelőtt 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Dugd meg! Gumival.
tegnapelőtt 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha bejön, akkor kár lenne elbukni a lehetőséget.
tegnapelőtt 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinném ha kicsikét is bejövő mit kell ezen gondolkozni!?
tegnapelőtt 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Én évekkel ezelőtt belementem egyszer egy csaj haverral (csoporttársam volt egyetemen). Tanulni mentem fel hozzá, lol, nagyon viccesen hangzik, de tényleg egy komoly projektre készültünk ami vizsgára kellett. Nem volt titok, a csaj durván kapcsolatfüggő volt, ma is az, és az sem volt titok, hogy szereti a f..zt. De az fel sem merült bennem, hogy egyáltalán fantáziáljak róla, szexi csinos csaj, de nem pont az esetem. De ott akkor úgy alakult, miután végeztünk, és kibontott egy üveg bort, akkor szóba jött, hogy nem is vagyok rossz pasi amúgy, és hogy tényleg kiváncsi, milyen lennék, stb, stb, hát nem kellett sok, már benne voltam. Kicsit érzelemmentes volt, egy jót szexeltünk, mindkettőnknek jólesett, ennyi. Meg persze barátilag megjegyezte, hogy ő még nem bánta volna, ha esetleg tovább tart :)) Az ilyen egyértelmű alkalmakat nem szabad kihagyni, nekünk semmiben sem befolyásolta a barátságot.
tegnapelőtt 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Dugd meg! Különben a túlvilágon majd az orrodra húzzák!
tegnapelőtt 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg ha leirod azt az 1-2 okot ami miatt gondolkodsz rajta, akkor kaphattál volna jó tanácsokat is... Igy csak én is azt tudom mondani, hogy dugjad megfele.
tegnapelőtt 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!