Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány barátom szó szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány barátom szó szerint megkért arra, hogy dugjam meg. Mit tanácsoltok? Van egy két dolog ami miatt kicsit elgondolkodtam rajta hogy mégse kellene belemenni

Figyelt kérdés
júl. 1. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Melyik korosztály?
júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha bizonytalan vagy, annak okai vannak. A majom agy is érzi, ha valami nem okés.


Nem kell minden pinába bedugni a szerszámod, ami éppen adódik.


Az is lehet, hogy elbaszódik a "baráti" kapcsolatotok, de az is lehet egy másik véglet, hogy összejöttök.

júl. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Megint egy provokatív kamu, amin jót röhög a kérdező. Mondjuk az ilyen lúzereken, akik kétségebeesetten kapálóznak és bárkit megdugnának, mert a kutyának nem kellenek van is miért.

Az igényesebbek megválogatják kibe rakják bele, mert válogathatnak. Persze nektek ez bőven álomkategória.

júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Másnapos Sárkány ***** válasza:
Bocs, hogy nem reagáltam a privát üzidre, de névtelenül itt is megírhattad volna amit privátban. Huszadrendű problémád van, bármilyen jószívű, kedves balek is vagyok, te nem érdemelsz segítséget. Írd ki ide, vagy verd a f@xod és maradj egyedül te trooooooollllll!
júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!