Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy találnak perverz pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatabuazjo kérdése:

Hogy találnak perverz pasik magukhoz illő csajokat?

Figyelt kérdés

Én csak egy helyi perverz szeretőt keresek mar egy ideje de nah..amikor ismerkedek kérdezzek rá valami kevésbbé durvára....figyu, sub szex-el milyen a viszonyod... Írjátok mar le légyszi hogy milyen perverziótok van és hogyan találtatok partnert hozzá... :D

Azt ne írd ide hogy te se találsz mert az elég gyakori szerintem...



júl. 1. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%

#1 azért ez max 20 évesen lehet perverz. Felnőtt korban meg amúgy is feneket nyalni semmi extra.

Adni és kapni pont úgy ahogy az orál.

És a szájba köpés se egy hihetetlen dolog, de tény hogy nem általános.


41f

júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én smpixien találtam, lányt és fiút is. Bár könnyebb dolgom volt valamivel biszex lányként.
júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 biszex nőként dupla esélyed van :)
júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!