Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy találnak perverz pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatabuazjo kérdése:

Hogy találnak perverz pasik magukhoz illő csajokat?

Figyelt kérdés

Én csak egy helyi perverz szeretőt keresek mar egy ideje de nah..amikor ismerkedek kérdezzek rá valami kevésbbé durvára....figyu, sub szex-el milyen a viszonyod... Írjátok mar le légyszi hogy milyen perverziótok van és hogyan találtatok partnert hozzá... :D

Azt ne írd ide hogy te se találsz mert az elég gyakori szerintem...



júl. 1. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Véletlen műve. Munkahelyemről pont rá láttam az udvarukra.

Tetszett a srác és megmutattam kolléga nőmnek, hogy kell felszedni a pasit.

Idővel derült ki, hogy benne van a pervezségben. Mi sem így indítottunk.

Az alap volt az orál oda és vissza is.

Onnan jött az Anál, az enyhe BDSM, a szájba köpés, a popó nyalás stb...

Bár az utóbbi kettőt 4 év után vallotta be, hogy szeretné megélni.

Szóval nem egyből a közepébe csaptunk hanem fokozatosan.

júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
rosszlányok mindig segít
júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Sokat kell álmodni és egyszer csak összejön.
júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Első köszi! Ez jo sztori. 2es nekem nem suna hiányom van hogy elmegyek és fizetek egy dugást...Olyannal akarok szexelni aki valóban perverz és megéli amiben van.
júl. 1. 15:16
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Én itt találtam hozzá lányt
júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5# Te mázlista vagy.. kiírtad hogy hol keresel és mire?
júl. 1. 15:25
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Biszex lany vagyok, lanyokat es fiukat is a tinderen talaltam, egyszeruen ugy inteztem a beszelgetest, hogy kideruljon, hogy mennyire van benne a masik a temaban.
júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Itt is lehet találni. Én találkoztam ilyen lánnyal gyakorin, csak elb.sztam a dolgot. :(
júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Bárhol lehet találni HA... amúgy is tudsz csajozni. A többi már tapasztalat, emberismeret kérdése. Idővel konkrét rákérdezés nélkül is rá lehet érezni ki lehet nyitott és ki nem (némi emberismerettel és pszichológiai érzékkel).

Addig marad az, hogy rákérdezel. Ha okos vagy akkor majd dugás után, ha nincs is benne a csaj, akkor is legalább dugtatok egy jót :)

júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Direktbe sehogy. Véletlen.

De ezer perverz pasira jut 1 nő, aki hasonló. A legtöbb nőnek csak a szája jár és nem a jó értelemben

júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!