Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szépeknek sokkal kellemesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépeknek sokkal kellemesebb az élete és sokkal több a szabadideje mert gyorsan találnak partnert és mindig tudnak jól kinéző emberekkel szexelni?

Figyelt kérdés

febr. 6. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem jobb semmivel
febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem azért de, egyszerűbb és gyorsabb szép emberként ismerkedni. Aztán hogy mennyire könnyen talál hozzá passzoló partnert az más kérdés. Merthogy egy bizonyos érettségi szint felett nem kósza numerát keres valaki, hanem tartós társat.
febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És hogyan gyorsabb nőknek egy hozzá passzoló partner megtalálása, ezernyi próbálkozónál, vagy hogyha nincs egy sem?


Vagy férfinél hogyha kapásból 1000 meccs van vonzó csajokkal, vagy hogyha egy randis sincs és még kell olvasni csajozásról, eljárni mindenfelé egész héten, éveken át rengeteg pénzt elköltve hogy hátha öt év alatt sikerül egy rém?

febr. 6. 18:03
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Vonzó nőknek annyiban könnyebb, hogy nagyobb választékból tudnak választani. Ettől még van akit idegesít a sok bepróbálkozó hülye.

Vonzó pasiként, attól hogy jól nézel ki még nem lesz automatikusan csajod, ha nem tudsz kommunikálni.

Ezzel együtt inkább legyen az ember vonzó, mint csúnya 😂

febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű szexet gyorsabban találnak, de tartós kapcsolatot pont olyan nehezen, mint az átlagosak. Kb. ennyi a különbség.
febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, megnyugtatlak, senkinek sem könnyű... Hány álompárt láttam én, akár mind a ketten az átlagosnál jobban néztek ki, úgy tűnt minden rendben van, aztán kiborultak a csontvázak a szekrényből.. Valaki itt nagoyn a szép nőkre szép akárkikre van ráállva, de mindenki megöregszik, és nem a nő vagy a pasi szépségétől függ, hogy ha nehéz helyzet jön, melletted áll-e. Sok szép csaj panaszkodott nekem, hogy ők meg állandó nyomulással kell hogy szembenézzenek, szóval én nem irigylem őket. Nekem van egy érzékszervi fogyatékosságom , talán átlagos pasi vagyok, és volt már hogy az aktuális törzshelyemen, az egyik este picit irigykedve figyeltem, hogy a szép, menő párok társaságok de elvoltak, aztán pár hétre rá a csaj ott sírt nekem, hogy kegyetlen az élet, és a pasi akivel összejött olyan volt mint egy alma, ami kívül szép, de belül férges.
febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6. Nagyon komoly írás, egyetértek.


Őszintén? Senkinek sem könnyű.

No vagyok, "szép", és? Sokan zaklatnak, bántanak. Nem tetszem én sem mindenkinek és a sok iskolai abuzálás miatt mai napig nem hiszem el hogy szép vagyok. 🥰😊

febr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Lehet mondani hogy köszönöm nem, vagy tiltani. Szóval ez elég műproblémának tűnik.


Csávónál én is láttam olyat hogy folyton hozzáérnek a csajok és még úgyis hülye annyit mondani hogy menjünk fel hozzám. Viszont az ilyen nyúlbélák a társkeresőkön a kisujjukkal becsajoznak míg az átlagember az éjszakában rendszeresen eredménytelenül szaladgál és stresszeli magát vagy lájkol-seggnyal ezer szép nőt online randi nélkül.


Sajnos nem értem a komoly írást, pl. sokkal rosszabb annak az évek óta nem dugott csúnya férfi lúzernek vagy csúnya nőnek, akinek a bombanők sírnak hogy a szupervonzók akikkel állandóan kúrogatnak nem tökéletesek.


Jóhát ha csapnivaló a szex egy szép vagy csúnya emberrel akkor persze hogy nehéz a tartós kapcsolat, de úgyis sokkal könnyebb új partnereket találni szépnek mint a csúnyának.

febr. 7. 05:00
 9/13 A kérdező kommentje:
Olyan mint éhező koldusnak sírni hogy milyen pocsék a legújabb Iphone, vagy luxusautó a különböző hibák miatt.
febr. 7. 05:08
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
8. Nem, nem könnyebb tartós partnert találni a szépnek. Erről akadj már le, kérdező..
febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!