Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szépeknek sokkal kellemesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szépeknek sokkal kellemesebb az élete és sokkal több a szabadideje mert gyorsan találnak partnert és mindig tudnak jól kinéző emberekkel szexelni?

Figyelt kérdés

febr. 6. 17:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Meséld akkor el hogy 100-ból miért nem könnyebb jót találni, mint 0-ból.
febr. 8. 00:00
 12/13 anonim ***** válasza:

11. Miért, szerinted szépként annyira egyszerű?!


Engem többen zaklattak, megaláztak és szexuálisan is zaklattak. Szerinted ez annyira jó??


Gratulálok, nem vagy normális..

febr. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, engem szép nőnek szoktak tartani, és mégis egyedül vagyok, 27 éve... Szexre lenne lehetőségem, de nem akarok kalandot. Egyáltalán nem könnyű, mert az "idióták" találnak be legtöbbször, és emiatt (egyéb okok mellett) nagyon nehezen bízom meg a férfiakban. Mellette pedig viselni kell az állandó beszólogatásokat, random részegek nekem címzett éneklését a metrón napközben, a megalázó helyzeteket, amikor csak egy darab húsnak tekintenek (már 16 éves koromban megkaptam két nagydarab pasitól, hogy "üljek az arcukra" és nyomultak, én meg azt se tudtam, mitévő legyek, sőt tovább is megyek, először 9-10 éves lehettem, amikor egy fiatal srác egy az egyben alám nyúlt az utcán).


Írod, hogy "Lehet mondani hogy köszönöm nem, vagy tiltani. Szóval ez elég műproblémának tűnik."... Persze, mert a való életben is csak úgy letiltom a zaklatót, mert az úgy működik. Vagy azt mondom neki, hogy nem (bármilyen határozottan) és akkor békén is hagy. Egy álomvilágban biztosan, de a valóságban rohadtul nem így megy ez...

27N

febr. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!