Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szerettek nyáron bugyi nélkül kimenni az utcára akár egyrészes nyári ruha alatt akár szoknya alatt?

Figyelt kérdés
Illetve volt-e már olyan, hogy lebuktatok? (pl. buszon valaki kiszúrta, ilyesmi).
tegnapelőtt 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Egy normalis nő nem jàr bugyi nélkül. Abszolút nem higénikus.
tegnapelőtt 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Neha szoktam így lenni, de akkor nem ülök le sehol.
tegnapelőtt 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Semennyire, mert nem túl higiénikus úgy leülni. Max. randira mész bugyi nélkül, ha tudod hogy nem ültök be sehova.
tegnapelőtt 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Sétálni szoktunk így a Duna parton. Párom imádja a kis titkunkat. Utána általában hatalmas szex lesz. :)
tegnapelőtt 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Sosem járok bugyi nélkül.
tegnapelőtt 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rajtam sincs most bugyi, azért kérdeztem, de itt a munkahelyemen tiszta minden, most is ülök. Most először jöttem így, de nagyon izgalmas és felszabadító így lenni. Remélem nem veszi észre egy kolléga sem (najó, van egy férfikollégám, akinél nem bánnám :DD ).
tegnapelőtt 14:10
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

"Egy normalis nő nem jàr bugyi nélkül. Abszolút nem higénikus."

amúgy ez csak leülés esetén van így. valójában sem a női, sem a férfi nemi szervek nem úgy fejlődtek ki, hogy szűkös fülledt textilrétegek alatt pálladozzanak

tegnapelőtt 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Én biztosan nem mernék bugyi nélkül mutatkozni az utcán,meg sehol sem.Alap dolog a fehérnemű.
tegnapelőtt 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
semennyire
tegnapelőtt 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Ha én nő lennék, biztos rendszeresen járnék így.
tegnapelőtt 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!