Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlányok mivel kínálnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányok mivel kínálnak ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Aki jár rosszlányokhoz, és elmegy hozzájuk ebben a nagy hőségben amikor fogadnak mivel kínálnak titeket?Üdítővel vagy milyen itallal?
júl. 1. 11:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
ma 12:46 Ihatsz. A barban vagy kersz tole egy pohar vizet. Inni vagy baxni mesz? dontsd mar el.
júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 kornel1980 ***** válasza:
80%
Valami olcsó idítőt, vagy vizet esetleg kapsz, amúgy meg az aktust lebeszélitek és action. Itt nincs romantika, órabérben fizetsz, és azt kapod amennyi lé van.
júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Hogy legyen normális válasz is: lánytól függ. Lehet víz, üdítő, tea, kávé, de az is lehet, hogy nem kínál meg semmivel. Az hülyeség, hogy fizetni kell érte. Vagy megkínál, és akkor benne van az árban, vagy nem kínál meg, de akkor pénzért sem kapsz.
júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
Mégis miért kéne itallal kínálnia? Ennyi erővel te is vihetnél valamit.
júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%
A nagyon magas árú luxusk.rváknál van ásványvíz, kávé, tea, esetleg valamilyen üdítő, vagy pia. Mondom luxusk.rváknál, de a többségnél semmi, bhaszni mész nem kocsmázni.
júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha szépen megkéred, akkor tölt neked csapvizet.
júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%

Szinte mindenhol megkínálnak legalább vízzel. Általában szénsavas és mentes közt is lehet választani.

De sok helyen kávéval, teával, esetleg üdítővel, energiaitallal is. De láttam már alkohol mentes sört is.

De szerintem ha csak víz van, az is teljesen elfogadható.

júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%

7. ha érdemben nem tudsz hozzászólni a kérdéshez ne ugass.

17. Szerintem nem törvényszerű hogy megkínálnak.

Nos eddig én csak egynél voltam engem nem kínált meg de rendes volt mert nem volt óra nézegetős plusz hamar lerendezett de utánna még beszélgettünk (elötte, utánna zuhany) végén két puszi, tipli.

júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
7%

ma 00:25 Anyad, az ugat :)

Luzerek. Azt hiszitek valamit is szamitotok a prostiknak. Csak kovetkezo hulyek vagytok akikrol le szivjak a penzt par par perc alatt. Remelem a jovoben jobban buntetik majd a kur.alkodast! Jon meg az arab vilag. Szo.nak majd rendesen az ilyen nok csak penzt nem kapnak erte!

júl. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Arab világ??Sz.pnak a nők, csak pénzt nem kapnak érte????
júl. 4. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!