Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyibe kerul egy lany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerul egy lany rosszlanyokon aki mindent vallal?

Figyelt kérdés

Pl pesten van Eniko 20 eves mennyi lehet egy analos, kenyszerfrancias este?

Szegeden elternek az arak?



jún. 26. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Egy óra 25-35 az igényesebb nőknél. Az exrta az vagy az alaban van, vagy feláras. A fehér kiírás az alapban van, a halványabban kiírt az plusz pénz. Ami át van húzva, vagy benne sincs a kiírásban azt nem fogja még plusszért sem válalni.

Sok sikert.

jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
30 ezer körül.
jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy messziről kerüld azokat a lányokat, akik mindent is vállalnak és 0-24-ben elérhetőek... Azaz: a leszbi showtól kezdve, a prosztatamasszázson keresztül, a kakiszexig mindent vállalnak, amit csak be lehet jelölni azon az oldalon... És természetesen nem alszanak, 0-24-ben frissen és üdén a rendelkezésedre állnak. Ez általában csali, amivel a lúzerebb pasikat bekajáltatják. Aki mindent is vállal, az vagy semmiben sem jó, vagy rosszabb esetben totális átverés/lehúzás az egész nő. Érdemes olyan nőt választani, akinél életszerűek és hihetőek a vállalások - és ezt az értékelések is megerősítik.


Második javaslatom, hogy messziről kerüld el azokat a hirdetőket, akik nem engedik az értékelések megjelenítését az oldalukon... Aki nem fél a vendégek véleményétől, az engedi az értékeléseket...


Első lépésben döntsd el, hogy miket szeretnél (pl. anál, kényszerfrancia), és azokra a hirdetőkre szűrj rá, akik ezeket vállalják. Az árakról mindig az adott hirdetőt kell megkérdezni! Igen, az átlagárak vidéken valamivel alacsonyabbak.

jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
némi díjért láthatóak a nem publikus értékelések, nem minden lány gáz aki nem engedi publikusan az értékeléseit, de java részük igen
jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-nek igaza van. Sőt arany szabály!

Mindenki aki valaha gondolkodott azon hogy elmegy egy rosszlányhoz csak annyit vegyetek figyelembe hogy ha félsz ha nem, először is vegyél RL tagságot és nézd meg hogy mennyi pozitív értékelése van!

Én is így mentem el egyhez és igaz nem volt tökéletes mert kissé fogazott, nagyon kedves volt. De ettől függetlenül nem értékeltem le mert nagyon feszült voltam de nem dobott ki és nem volt óra nézegetős.

Röviden: RL tagság -> Értékelések.

Ui.: akinél voltam még ő is mondta hogy figyelembe kell venni az értékeléseket.

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!