Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kisfarkú kérdések feltevői...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisfarkú kérdések feltevői vajon tényleg rossz élmények miatt kérdezik vagy sokan még nem is próbálkoztak?

Figyelt kérdés

jún. 30. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Biztos van benne ez is, az is.


Minap mesélte a dohányboltos lány, hogy összekeveredett egy pasival, aki nagyon erőltette a szexet.


Beadta a derekát, de mikor elő került a 10 centi elment a kedve mindentől is, sőt saját elmondása szerint ki is nevette a pasit.


Szóval van benne realitás is szerintem.

jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Nekem is csak 12-13, emiatt még szűz vagyok 22 évesen sajnos. Lett volna már lehetőségem, de ilyeneket olvasva egyáltalán nem gondolom, hogy erőltetnem kéne.
jún. 30. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én viccből azt írom, hogy nő vagyok, és a páromnak is pont ekkora, közben meg alaposan kiverem.
jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Unatkoznak. Egyik kérdező rámírt, 30 évesen 3-4 nővel volt, állítólag egyik se panaszkodott a farkára mégis azt kérdezgeti kinek mekkora az ideális.
jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is unalom. Akinek van egy csöpp esze az belátja, hogy valakinek elég, valakinek nem.

Az exemnek jóval nagyobb volt, mint a jelenlegi partneremnek, a párommal sokkal jobban egymásra tudunk hangolódni, jobban egyeznek a vágyaink és fantasztikus a szex. Nem is én vagyok az első nője.


Az itteni megnyilvánulások alapján ő szó szerint eláshatná magát.

jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3: egy ideje szerintem már nők sincsenek ebben a kategóriában😄
tegnapelőtt 04:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Is - is.

A kispénisz komplexus egy valós létező testképzavar.

Amikor az érintett meg van győződve hogy az orvosilag normális pénisze 12-15 cm nem alkalmas jó, élvezetes szexre és hogy a nők ez miatt nincsenek vele.

Én is ebben szenvedek. 14-15 cm és nem szexeltem fiatalon. Idős koromra pedig olyan depresszió és komplexus alakult ki, hogy még ha véletlenül szexelnék és esetleg a nő élvezné akkor se hinném el.

Ez egy mentális betegség

ma 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!