Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol lehet csajszikkal ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet csajszikkal ismerkedni? Nem próbálkoztam társkeresőkkel, rossz vélemények vannak róla

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 01:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

Ha meg győződsz arról, hogy nem palik irkálnak neked, akkor szerintem a társkereső, is lehet jó.

F

2020. máj. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Nézd,szerintem még mindig azokkal jársz a legjobban.

Ilyen anotalkok meg chat.hu-k tele vannak agyhalottakkal.

2020. máj. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

és? miért hallgatsz másokra?


próbáld ki.

mit veszítesz?

2020. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Hát ezekben a járványos időkben csak két opció van. Vagy kipróbálod a társkeresőket (egy próbát tényleg megérnek) vagy az utcán figyelmesen közlekedsz és beszélgetésbe próbálsz elegyedni nőkkel. A meleg bulik most nem opciók.

Esetleg egy tipp: Vegyél fel egy szivárványos szájmaszkot és úgy menj tömegközlekedni. :D

2020. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt gyakorin is lehet ismerkedni, vannak itt is azért rendes emberek, de persze vannak kamuk is stb. Például egyik nap rám írt valaki, hogy beszélgetne/ismerkedne válaszoltam, azóta se írt :D...
2020. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"csajszikkal"...

Tipikus pasis szöveg..


L

2020. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

INSTAGRAM, LMBTQ csoportoknál is lehet próbálkozni!

Az imént írtam ki oda bemutatkozót és szép számmal jönnek követések IGAZI lányoktól!


L

2020. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Honnan írsz?
2020. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szívesen ismerkednék én is :)
2020. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Insta :,D

Kínomban röhögtem amikor megláttam az ottani ismerkedős oldalakat... Kb csak a 12-15 éves korosztály ír ki bemutatkozót, idősebbeket nem nagyon találni.

Azokat a bemutatkozásokat egyébként élmény olvasni

2020. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!