Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elméleti kérdés férfiakhoz:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés férfiakhoz: ha mostantól a három testnyílás közül életetek végéig VAGY csak hüvelybe VAGY szájba és fenékbe hatolhatnátok a farkatokkal, mit választanátok?

Figyelt kérdés
Ezen kívül nincs semmilyen megkötés, kézzel mehetne kölcsönösen, nyalhatnátok is, bármilyen póz, bármilyen szerepjáték, bármilyen fétis megélése szabadon mehetne.

jún. 30. 18:25
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
26%
Nem arról van szó, babám, hanem arról, hogy akaratod ellenére elszóltad magadat, amit mutat, hogy gyorsan korrigálni próbáltad.
júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Azért korrigáltam magam, te bohóc, mert tíz perccel később eszembe jutott, hogy potenciálisan nem csak arra gondolhatsz, hogy kérdezőként találkozhattál velem máshol, hanem arra is, hogy valami más análos kérdés alatt álltál le vitatkozni velem mint kommentelő a kommentelővel. Most lehet, hogy újdonságot fogok mondani neked, de a válaszaidat nem csak az látja, akinek címezed őket, hanem bárki, aki odatéved. 😀

Már qrva abszurd, hogy nekem kell itt magyarázkodnom, mikor te álltál elő random hülyeséggel, amit bizonyítani sem tudsz, és ami linkkel megpróbáltad, arról is kiderült, hogy alkalmatlan erre a célra, csak mert az egód nem engedi meg, hogy beismerd, hogy ezt rohadtul benézted. Inkább a végtelenségig erőlködsz, hátha elejtek két szót, amibe belemagyarázható, hogy neked volt igazad. Hagylak is a fenébe, vegzálj mást a paranoid téveszméiddel.

júl. 2. 14:39
 33/46 anonim ***** válasza:
38%

#32

Nem szívem. Én azt mondtam, hogy attól, mert nem annál a kérdésnél vitatkoztunk, attól még te épp úgy azonnal rámismertél itt is egyetlen válasz alapján, hogy ki vagyok, mint ahogyan én is rádismertem azonnal itt is.

És annál a kérdésnél is. Ezért mutattam be. Hagyd abba, hogy játszod a hülyét, ennyire nem vagy értetlen, mint amennyire csűröd-csavarod.

júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Te nem érted meg, hogy a MÁSOK felé intézett kommentjeid alapján ismertem rád. Te rám aligha ismerhetnél, tekintve, hogy anál témában nem vitázom gyk-n senkivel, pláne nem írok olyan véleményt, amilyet te akarsz a számba adni (mert nem is gondolom úgy, hogy a segg lenne az új p!na a férfiak szemében). Olvasgatni gondolom még szabad anélkül, hogy hozzászólnék egy kérdéshez.
júl. 2. 17:28
 35/46 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ebben ne kapálózz tovább, mert egyre nyakatekertebb a sztori, és olyan vagy, mint a kiscica a gombolyagban.😃
júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Ugyanarról téptem a számat végig, de rendben, hidd azt, hogy átfordíthatod rám anélkül, hogy levágós lenne a tévedésed. 😀
júl. 2. 18:27
 37/46 anonim ***** válasza:
73%

szájba és fenékbe


De vajon van is olyan lány, aki így akarná?

júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
73%
Torokba!
júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
24%
Akik a segget mondták, azok melegek, nem?:)
júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
65%
Csak fenékbe. Csak kellene hozzá olyan lány is, aki így akarná.
okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!