Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elméleti kérdés férfiakhoz:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés férfiakhoz: ha mostantól a három testnyílás közül életetek végéig VAGY csak hüvelybe VAGY szájba és fenékbe hatolhatnátok a farkatokkal, mit választanátok?

Figyelt kérdés
Ezen kívül nincs semmilyen megkötés, kézzel mehetne kölcsönösen, nyalhatnátok is, bármilyen póz, bármilyen szerepjáték, bármilyen fétis megélése szabadon mehetne.

jún. 30. 18:25
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
12%

#20

Trollkérdésre trollválasz.

júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
#19 Közöm nincs a kérdéshez, ember, még csak alá sem kommentáltam. Honnan vetted ezt? Mindkettőben meg lett említve a vaginális szex meg az anál egymás mellett, és akkor már biztos ugyanahhoz a felhasználóhoz tartoznak? 😀
júl. 2. 00:09
 23/46 anonim ***** válasza:
17%
Onnan tudom, hogy te is felismertél engem azonnal, drágaságom.
júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, hogy innen ismertelek fel, tekintve, hogy Ctrl+F alapján egyik oldalon sem szerepel a "fempicsa" kifejezés, de nyugodtan visszaolvashatod magad. Távol álljon tőlem, hogy a drágaságod legyek.
júl. 2. 00:19
 25/46 anonim ***** válasza:
17%
Nem, valóban nem ennél a kérdésnél írtam neked vissza, de felismerhető a szójárásod. Ugyanazok a mantrák.
júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Mert annak mi értelme lenne szerinted, hogy kiírok egy kérdést arról, hogy szerintem a férfiak semmibe veszik az anált nem vállaló nőket, egy másik alatt meg letagadom, hogy ezt gondolom? Te ilyen konteós típusú ember vagy?
júl. 2. 00:45
 27/46 A kérdező kommentje:
*kiírok egy kérdést/válaszolok más kérdésére hasonló véleményt kifejtve, nem tudom, pontosan melyikkel vádolsz, de mellékes is.
júl. 2. 00:56
 28/46 anonim ***** válasza:
17%

Hopsz.

Ez a Freud bácsi, mi...?

júl. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Most a fejedbe kéne látnom, hogy szerinted én mit mikor hová írtam, miután beismerted, hogy az általad linkelt kérdésben mégse velem beszélgettél, de el nem árulod, hogy akkor ehelyett szerinted hol?
júl. 2. 05:41
 30/46 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, miért vagy hülye?


Dugj te seggeket..

júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!