Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elméleti kérdés férfiakhoz:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés férfiakhoz: ha mostantól a három testnyílás közül életetek végéig VAGY csak hüvelybe VAGY szájba és fenékbe hatolhatnátok a farkatokkal, mit választanátok?

Figyelt kérdés
Ezen kívül nincs semmilyen megkötés, kézzel mehetne kölcsönösen, nyalhatnátok is, bármilyen póz, bármilyen szerepjáték, bármilyen fétis megélése szabadon mehetne.

jún. 30. 18:25
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
85%

Nekem volt olyan partnerem akivel közel 1 évig jártunk össze és csak orál és anál volt. Nagyon élveztem, de azért jó, ha mind3 lyuk játszik.

Viszont, ha választani kéne utóbbit választanám.

júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
68%
Csak is popsi
júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
68%
Csak popsiba,más nem érdekel.Persze csak egy jó kerek szük segget b.sznék életem végéig,és bele is élveznék.
júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
69%
Csak punciba.
júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
62%

Nekem az teljesen O.K. ha felszopnak, aztán seggbedugom a csajt.

Vagy ha fáradt vagyok, mehet a szopás végig.

júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
#10 De ez a te agyszüleményed, hogy én ezt meg azt gondolom a férfiak párválasztási kritériumairól. Ha a kérdés úgy merülne fel, hogy vagina vagy fenék (a száj meg ettől független, opcionális), akkor biztos vagyok benne, hogy a többség a hüvelyt húzná be, pont ezért nem efelől érdeklődtem. Nem értem, mi ez a kötözködési mánia a részedről, miért nem fér el szerinted egy ilyen semmi extra kérdés a napi ezer meg egy sokkal meredekebb között. Ráadásul személyeskedsz, rosszindulatú vagy. Sepregethetnél a saját házad tájékán, mielőtt másokba beleállsz.
júl. 1. 21:53
 17/46 anonim ***** válasza:
31%
Csak téged idézlek. Te sarkítottad pofátlanul úgy a dolgot, hogy a férfiak már csak gyermeknemzési céllal választják a puncit, és hogy aki nem engedi az anált, azt semmibe nézik. Ezeket mondtad. Most is ebben kívánod megerősíteni magadat. Szóval itasd fel a krokodillkönnyeket.
júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Hol mondtam ezeket? 😂
júl. 1. 22:56
 19/46 anonim ***** válasza:
júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
50%

Akik a popsira szavaznak, azok nem is akarják kielegiteni a nőt?


Minket az elégít ki, ha a puncink van nyalva és ddugva.hova lettek az úriemberek? Vagy férfiak..

júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!