Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, eddig mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, eddig mi volt a legr**ancosabb húzásotok? Utána milyen érzés volt? Megbántátok?

Figyelt kérdés

jún. 30. 13:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Szilveszterkor az akkori pasimnal aludtam. Sose mukodott a szex, nekem sose volt jo vele, akkor pont nemis volt mert nemvolt kedve, csak kinyalt kb 1 percet s ugy hagyott felizgulva. Masnap miutan hazavitt talalkoztam egyik regi "haverral" es megdugott 2x. Nem mondhatom hogy megbantam sajnos.


Egyszer szinten egy regebbi haverom akivel kavargattunk anno hazavitt varosrol falura kb 100 kmt, s fizetsegkent leszoptam egy reten. Ezt kicsit megbantam.


Olyan is volt hogy egy kozos lanybucsuba ahol fiuk is voltak egy csaj palija megujjazott a haz hatanal meg a baratnoje bent kereste.


Egyszer csak szexelni mentem at egy palihoz, 3 menetet lenyomtunk es haza is jottem rogton. Utana meg talalkoztunk egy alkalommal,ugyanez volt a forgatokonyv .

jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha lenne igazi ribi aki nem megbánós az érdekelne.
júl. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Buliban egy éjjel alatt 3 különböző pasival dugtam
júl. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem egy buliba “felejteni”, mert a pasim szakított velem. Három pasit szopiztam le úgy, hogy mindegyikkel csókolóztam.
júl. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%
az igen, izgis lehetett
júl. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
86%

24 évesen pénzért lefeküdtem egy nálam jóval fiatalabb sráccal.


25/L

júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!