Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy tetszett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy tetszett erről az oldalról más?

Figyelt kérdés
jún. 30. 07:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt, hogy beszélgettem pár emberrel és volt képcsere is. Volt olyan lány is aki nagyon vonzó volt és a személyisége is nagyon tetszett.
jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt is innen több barátnőm, lazább kapcsolatom és beszélgető partnerem is.


F

jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Ja volt egy laza kapcsolatom innen.


33/F

jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%
Ja ...leszop.tt innen egy kis ribi....itt tobbet ne varjatok! Ez a max!
jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lány. Találkoztunk is... Nem volt semmi extra, de azt mondta nagyon nedves lett tőlem. Aztán egyszer csak bekattant nála valami és eltűnt, letiltott. Nem haragszom rá, csak nem értem.
jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt egy szép fekete göndör hajú lány akivel beszélgettünk volt kép csere stb..és nagyon kívántam.
jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Regen volt par tali innen, most mar csak kamus fiu van ezen az oldalon, no minimalis
jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt több férfi is.
jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen, volt
jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen kb 10 éve volt több is,akkor mások voltak a lányok.

Volt egy gyönyörü,magas lány akivel mindenről lehetett beszélni.Tali az nem jött össze.Aztán egy intenzivebb beszélgetés után mindenhol eltünt és azóta sem tudom mi lehet vele.


Egy másik lánnyal utána ismerkedtem itt meg,vele azóta is tartom a kapcsolatot,néha összejárunk azt annyi.

jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!