Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már aki próbálta a daddy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki próbálta a daddy - little kapcsolatot (DDLG)? Mi tetszett benne a leginkább?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Kb. 6 évvel ezelőtt volt egy több mint egy évig tartó ilyen "kapcsolatom" egy 23 évvel fiatalabb lánnyal. Nem mindennapi kapcsolat volt, havonta pár alkalommal találkoztunk néhány órára. És 90%-ban az erotikáról szólt. Amennyire tudom nem bánta meg ő sem, én sem.

48Ffi

2021. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem teljesen ilyen kapcsolatom volt, a lány 17 évvel volt fiatalabb de először úgy volt hogy a szexről fog szólni a kapcsolat, de húsz éves létére olyan kislányosan (nem rossz értelemben) viselkedett hogy mivel ahol mászkáltunk gyakran megkérdezték hogy a lányom-e, egyszerűbb volt azt mondani hogy igen, és így békén is hagytak minket. Most sajnos nincs ilyen lány, de csak érjen véget a lockdown keresek.. Sőt találok..
2021. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Még én sem próbáltam ki, de szeretném. Sajnos még nem akadt rá olyan "jelentkező" aki külsőre és Belsőre is megfogott volna ilyen téren.
2021. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy hasonló kapcsolatban vagyok most,csak nem adom elő a kisgyereket és a párom csupán 3 évvel idősebb nálam.Amit szeretek ebben a felállasban,az a gondoskodás és hogy védelmezett,törékeny virágszálnak érzem magam.Illetve szeretem,mikor a párom "megfegyelmez",mikor kihúzom a gyufát,szeretem érezni,hogy mennyivel erősebb nálam,bármit megtehet velem.
2021. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem voltam még, de valami ilyesmire vágyom, viszont eddig nem sikerült hozzá daddyt találni 22L
2021. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
4 es ha 3 ev van koztetek akkor nagyon el vagy tevedve a fogalmak teren
2021. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
6-os,mivel az egész ddlg egy szerepjáték valójában (elvégre nem a tényleges apukáddal/gyerekeddel vagy kapcsolatban),ezért nem feltétlen kell,hogy a partnerem apám korabeli legyen.A lényeg,hogy kellően érett,gondoskodó és domináns legyen.
2021. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Bár nagyon izgat, még nem volt szerencsém kipróbálni. Errefele nem találni ilyen "kislányt".

F44

2021. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos, nekem volt már ien kapcsolatom, nekem az tetszett a legjobban, mikor eljátszotuk mások előt, hogy a lánya vagyok.
2021. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Én is a polgár pukkasztást szeretem benne.

Meg elég beteg a felállás amúgy is, szóval izgató. Nevelgetni, tanitgatni, megbuntetni...

2022. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!