Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz az a feltételezé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az a feltételezés, hogy lelke mélyén minden nő szeretne egy igazi perverz szajha lenni, aki a legizgatóbb szexuális kalandokat éli át?

Figyelt kérdés

Egy posztban kiraktam ezt a sztorit, hogy manapság milyenek a nők meg hihetetlen milyen világot élünk:

[link]

... és kép alapján látszólag full szende könyvtáros alkatú filigrán nők estek nekem, hogy nem kellene incelkedni meg, hogy nem normális amit ÉN csinálok (ja persze a történet alanya az tök normális igaz...?)


Most felvetődik a kérdés, hogy igaz a feltételezésem (illetve másoké is, mert másnak a fejében is megfogalmazódott már a gondolatom) vagy komolyan ez lett manapság az általános értékrend (ami a videóban látható) és a legszendébb csajok is normálisnak tartják ezt, ami számomra mélységesen suttyó, erkölcstelen, tapló ri***os viselkedés?


A feltételezésem is részben alátámasztható azzal, hogy a normális, szorgalmas , kedves jófiúknak semmi esélye a társkeresésben és a könyvtáros alkatú lányok is mindig valamiért egy izmos, őstahó, nagydumás, balhés alfahím szexragadozó kezei között kötnek ki.



tegnapelőtt 16:22
 1/5 Versenyzővagyok ***** válasza:
33%

Így van.

41ffi

tegnapelőtt 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Igaz.

33ffi

tegnapelőtt 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

..és megválaszolták a hiteles férfiak, elsősorban nőkre szánt kérdést 👏🏼

Szerintem ez a jelenség rohadt szánalmas, én szégyellem magam miattuk.

tegnapelőtt 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Kb. olyan arányban vannak, mint a férfiak között azok, akik k.rnának fűvel-fával.


Mindenkinek más az izgató, nem feltétlenül nevezhetnél szajhának minden nőt azok közül sem, aki a vágyait teljesen kiéli. Nekem például minden vágyam a párommal van a fejemben is, ha meg van egy-egy becsúszó, irányíthatatlan gondolat másról, azt ha megvalósításig kéne vinnem, már nem is vágynék rá. Tutira nem vagyok egyedül így.

tegnapelőtt 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő tartós kapcsolatra vágyik. Azon belül, ha több éve együtt vannak, lehet, hogy szívesen kipróbálna a csaj ezt-azt, de ez már teljesen az ő dolguk. Idegennel, első alkalommal? Ha kapható is ilyenre egy nő, szerintem örülj, ha az alap dolgokat hagyja neked.
tegnapelőtt 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!