Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kell írni a nőknek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell írni a nőknek hogy visszaírjanak?

Figyelt kérdés
Akár tinderen akár chat oldalakon, bármit is írok sosincs válasz csak megnézik és hagyják is
jún. 29. 15:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos ez van, ha nem nézel ki jól, akkor egy nő sem fog soha emberszámba venni.
jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
87%
Annyira idegesítő, hogy a képmutató szar válaszokat felpontozzák az égig, azokat, amik igazak pedig le. Az emberek hülyék, mint a faßom...
jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Hallotam nőktől hogy ha eggy oasi jó képű mindegy mit ír akkor is beszélni fog vele viszont ha egy pasi nem vonzó számára akkor semmire nem fog reagálni
jún. 29. 17:32
 24/28 anonim ***** válasza:
72%

Mikor még ismerkedtem, én mindig az amolyan bénácskább, de őszinte, izgulós üzeneteket szerettem. Mikor emberként érdeklődtek rólam, és nem úgy, mint egy tucatáruként. "SZia mizu" "Kotod?" "Van kedved ismerkedni?"

Perszey hogy van, basszus! Milyen kérdés ez? Azért van az ember társkeresőn!

jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
#24 Bárcsak azért lennének!
jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
91%

#25 Én azért voltamfent, és meg is találtama párom.

(25/N)

jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
87%

#26

Szintén!


29N

jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőként ezért vagy fent, akkor pillanatok alatt találhatsz párt. Ha férfiként vagy fent ezért, és nem nézel ki teljesen tökéletesen, akkor esélytelen.
jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!