Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy amióta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amióta stabil párkapcsolatban vagyok, jobban kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz 4 éve, h együtt vagyok a párommal. Azóta munkahelyen, sport közben, mindenhol azt tapasztalom, hogy a nők nyitottabbak felém, és egyre több és több jelet küldenek felém. Nem fogom megcsalni a párom, de érdekel a dolog racionális magyarázata.

jún. 2. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem vagy ragorcsolve a temara es iatt jobb fej vagy a nők szemeben
jún. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rivalizálnad a csajoddal.
jún. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez valamiért mindig így van.

Vagy nincs vagy ha van akkor lehetne több is. 😀😃

Óvatosan bókolgattam az also szomszéd lánnyal kb le sem szart.

Amióta meglátott a barátnőmmel a kocsiból úgy integet hogy majd kiesik. És időnként próbál beszélgetést kezdeményezni.

jún. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
1-es jól írja. Ha valamit tálcán kínálnak, nem kell. Ha tilos, akkor mindenki arra vágyik.
jún. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Ez evolúcióa reflex. Ha egy nő azt látja hogy egyedül vagy akkor azt gondolhatja hogy senki nem akar tőled semmit ergo defektes vagy de ha van párod akkor valamit letettél az asztalra amiből ő is részesülni szeretne. És ezt úgy írom hogy még sose volt barátnőm.

26/f

jún. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
#5 Nem volt barátnőd, ahhoz képest igen jól látod a dolgokat. Biztos ezért nem akarsz párkapcsolatot ;)
jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Majd ha a 2-3 éves gyermekedet viszed játszótérre, vagy máshová, akkor fogsz csak igazán csodálkozni. -tapasztalat.
jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez általános dolog. Jobb lesz az önbizalmad, plusz a nőknek mindig vonzóbb az olyan pasi, akinek van nője.
jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

#7


Hihi, ez így van, sosem tudom hogy kinek szól a sok csábos mosoly a cuki gyereknek vagy nekem! :D

jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
75%
A képlet egyszerű. Amikor boldog párkapcsolatban élsz, kiteljesedsz. Kilométerekről lerí rólad, hogy nyerésre állsz az élettel szemben. Az ember pedig a győztes társaságára vágyik.
jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!