Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mit tanitanátok meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit tanitanátok meg a nőknek?

Figyelt kérdés
jún. 9. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Hogy ne tegyenek fel idióta kérdéseket amit ráadásul nem is fejtenek ki.
jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
A nagy számok törvényét!
jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szexuális kategóriában van a kérdés.Akkor biztos nem arra gondolok hogy tanuljunk meg kötögetni.
jún. 9. 10:35
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Attól még jobban is kifejthetnéd a kérdésedet. Nehogy már neked álljon feljebb.
jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
A helyes szopást. Nem könnyű mesterség az...
jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4 szerintem te szőke nő lehetsz.

Bocsi

jún. 9. 10:38
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha egy dolgot lehetne választani, akkor azt, hogy minden nő tanuljon meg rendesen mélytorkozni.
jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Azt hogy legyen szex ha már férjhez ment
jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%

-mélytorkozni (nem nagyon erőltetem, de azért jó lenne, ha megszokná picit)

-hogy mennyire sokat számít, ha a hétköznapokban is szexin öltözködik, nem nagyon laza, bő cuccokban, nem törődve a külsővel (szoktam finoman mondani, csak nem érdekli)

-hogy miután elélveztem, ne terüljön ki azonnal lustán az ágyon, mintha örülne, hogy végre vége, hanem még picit folytathatnánk, lehet menne második menet is úgy, nem lankadnék le azonnal, látván, hogy kifeküdt

-hogyan foglalkozzon picit azzal, hogy legyen egy pici libidója mégis

jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ne sumákoljon titkolódzon mondja az ellenkezőt ami van vagy azt amit a másik hallani akar .Senki sem gondolatolvasó . Ha nincs igénye csak heti 2 szexhez azt ha inkább hosszú előjátékot akar akkor azt ha perverz kéjenc szexmaniakus akkor azt . Mutassa meg hogy jó neki mi a rossz amit a másik tesz ezt nyiltan közölje ne kirobbanva vitában . Felesleges hónapokat éveket kamu romantikában tölteni másokkal pletykálni intim dolgokról kirekesztve az érintett felet .
jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!