Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem birok betelni a szexxel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birok betelni a szexxel?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, második kapcsolatomban élek.

Az első az 2.5 evig tartott, fogalmazzunk ugy hogy az nem a szexről szólt, hetente-2 hetente voltunk együtt, nem is kívántam többet.

Mostani párommal viszont tök forditva van a helyzet, gyakorlatilag állandóan csak szeretkeznék vele.

Szex után eltelik félóra- óra és újra kívánom, gyakorlatilag a végtelenségig.

Volt hogy egy este, éjszaka alatt ötször szeretkezunk, de másnap délre ugyanugy kívántam a szexet.


Normális ez?

Nem lehet, hogy nem tudok rendesen kielégülni és ez a baj?


tegnapelőtt 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Te a nő vagy a férfi vagy a kapcsolatban?
tegnapelőtt 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat. A nő.
tegnapelőtt 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez normális. Nagyon erős vonzalomnál ez van . Sokaknál előfordul,hogy nem csak egy orgazmust akarnak hanem többet. Az előző kapcsolatodban huányzott valami.
tegnapelőtt 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem normális
tegnapelőtt 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Megtaláltad a hozzád illő pasit. Örülj neki és vigyázz rá!

Teljesen normális vagy.

tegnapelőtt 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha egyszer elégülnél ki egy nap, de rendesen, akkor nem akarnád ennyiszer. Valamit nem jól csináltok. A kielégülés pont azt jelenti, hogy nem akarod egyből megint mert ennyi elég volt.
tegnapelőtt 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem semmi vagy 🙂
tegnapelőtt 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!