Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tapasztalatod van nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatod van nagy korkülönbséges szexxel?

Figyelt kérdés

Pl 20on éves lány, 40es pasi.

Mindkét nemtől érdekelne válasz.

Gondolom az idősebb pasi úgy ki tud elégiteni hogy csak na mivel sok a tapasztalata. És a fiatal lány mit nyújt?


2023. dec. 4. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Volt tini partnerem.

Élvezem, hogy tanítom, megmutatom, megtapasztalja velem.

Igazán élvezetes a nyitottságuk, a feszességük, a tapasztalatlanságuk.


Bármikor nyitott vagyok egy ilyen megkeresésre. ;)


45/F

2023. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez változó. Most 25 vagyok, más egy 17 éves csaj meg egy 30, de mindkettő jó a maga módján, egyiket sem kell megvetni. Mondjuk azok a pasik akik 40+ évesen is a 20-as csajokat hajtják nem tudom mit gondolnak, apjuk lehetnének
2023. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Volt fiatal partnerem, de igazából annyira nem volt jó.

Harminc felett érnek a csajok a csúcsra.


Husz évesen még nagyon kezdők.

2023. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Voltam buliban egyszer 21 évesen, éppen elköltöztem otthonról, haza vittem egy 42 éves szőke milfet, hát úgy még sosem készített ki senki, mint ő... Az valami brutális volt.
2023. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam jóval fiatalabb csajjal, 18 volt én 34 akkor. Az nagyon jó volt, mert egyáltalán nem volt már kezdő, de valahogy sokkal természetesebbnek tűnt mint az én korosztályom. Lehet, hogy ő csak kivétel volt, nem is kerestem direkt utána sem a tiniket.
2023. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

33(f) évesen voltam 19 éves lánnyal. Tudta, hogy mizujs, de pl előttem senki nem nyalta orgazmusig, ami nekem elég hihetetlen volt. Meg még kereste azokat a pozitúrákat, amiktől hamar orgazmusa lesz (1 hét alatt végül megtaláltuk).

Amikor pedig 38 éves nővel voltam, ő már előre mondta, hogy hogyan szereti, és vissza is kérdezett, hogy nekem hogyan a legjobb.

2023. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen jöttem össze egy majdnem 50 éves pasival. Messze a legjobb volt mind közül.
2023. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekem több kifejezetten nagy korkülönbségű párkapcsolatom is volt (16-21 év)


17 éves koromtól kezdve, és most, 43 évesen is ilyenben vagyok.

Amikor fiatal voltam, határozottan hasznos volt a tabutlan, jó tanító idősebb, tapasztalt férfi. Most meg már én magam is pontosan tudom, mi az amit akarok, így duplázódik az élmény.


De a kor önmagában nem garancia semmire, egy negyvenes is lehet önző és béna, mint ahogy a fiatal is lehet fantáziadús és figyelmes.

Valahol a szex is "tehetség" kérdése. :)

2023. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 évesen az első barátom 28 éves volt, 4 és fél évet bírtam ki mellette, így utólag egy nagy nulla volt a szexuális életem vele, 4 év után lett meg az első orgazmusom de az sem rajta múlt.
2023. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!