Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezem a szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet, orális szexet a párommal? Hogyan tudnánk ezen javítani? 23/L

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, mindkettőnknek második kapcsolata, neki volt pár kalandja korábban. 8 évvel idősebb nálam.

Én 20 évesen vesztettem el a szüzességem az exemmel, vele sosem elégültem ki, és volt pár kisebb, megalázó tapasztalatom is vele.

A jelenlegi párommal jól fejlődik a kapcsolatunk minden más téren, úgy érzem jó helyen vagyok mellette és másban nem is gondolkozok, viszont a szexuális életünkön szeretnék javítani.

Úgy el tudok élvezni, ha szex közben a csiklómat kézzel ingerlem, máshogy nem és így is csak ritkán. A sikertelenség után mindig rosszul érzem magam (feszültség, bűntudat), különösen, amikor nyalással próbálkozik. Beszéltünk már róla, és több előjátékkal is próbálkoztunk már. Őt érdekli mi van velem, és nyitott a változtatásokra is.


Szerintetek hogyan lehet megoldani ezt? Hogyan tudnék ellazulni, amikor vele vagyok? Félek, hogy így megun és a kapcsolatunk rovására megy.



2023. jan. 29. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Fehérmájú vagy, ennyi.
2023. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy még elég gyakorlott, és ő sem.

Kísérletezzetek.

A bűntudatot meg felejtsd el. Élvezed, ahogy csinálja?

Akkor engedd el magad, ne gondolkozz és ne aggódj. Majd szépen megtanuljátok, hogyan megy ez.

2023. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Ha nyalással sem tud kielégíteni, akkor valamit szarul csinál.


A farka meg vékony neked ezért nem tudsz elmenni. Szar ezt hallani de akkor is ez van. 2-3cm-el vastagabb kerületben a farok a mostaninál és mindjárt lezsibbadsz az orgazmustól :D


Hogy ezt mástól kapod meg vagy veszel egyet ti döntésetek, bár fél éves kapcsolatban nem hoznám elő ezt a témát :D Viszont egy dildó gyakorolni és megismerni magadat jó lehet.

2023. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem jól csinálja szerintem,úgy látszik. Mondd el neki hogyan szeretnéd,és ha úgy sem jó ne csináljátok. Nyalni sem tud mindenki,csak azt hiszi.
2023. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Valoszinüleg elöször önmagadat kellene megszabaditani a "(feszültség, bűntudat)" érzéstöl. Erösiteni az ujgyakorlataidban, lehetöleg minden masztid legyen eredményes. (Ha már néha sikerül akkor el tudod érni, hogy mindg sikerüljön!) Utána erre tanitsd meg a párodat és együtt fejlesszétek tovább.
2023. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A #2-esnél a pont! SOHA ne legyen bűntudatod a miatt hogy te mit szeretsz és mit nem. Ez olyan mintha valakinek azért lenne bűntudata mert a gulyáslevest szereti.

Megtaláltátok az útját a gyönyörödnek, járjatok azon, ne erőltessetek semmit hogy még így is, meg úgy is, meg amúgy is "mennie" kellene. Legyen türelemmel a párod, semmit se sürgessen.

2023. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves és hasznos válaszokat!
2023. jan. 29. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéne elöször kitalálni, hogy a technikával van probléma, vagy te vagy annyira feszült hogy nem fog menni.

Ha csak technikai probléma van azt kilehet találni, kisérletezni kell. Centiről centire menni végig a testeden, huzni nyomni, rezgetni, tekerni, erőssen, gyengén, hosszabban, rövidebben, kézzel, szájjal, segédeszközökkel. Szóval minden elképzelhető kombinációt ki kell probálni. Ennek csak lesz valamilyen eredménye, amiből már ellehet indulni, majd idővel finomítani, fejleszteni. Ha meg a feszültség akadályoz, akkor elöször azt kéne kitalálni, hogy az elmondásod szerint boldog kapcsolatban miért vagy feszült ? Mi az a pont, helyzet amikor még rendben vagy, és mikortól lesznek kellemetlen érzéseid ?

2023. jan. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as,


Lehet hogy a technika sem tökéletes, de inkább fejben vannak gondok, mert egyedül kevés, kis ingerléssel is működik rövid idő alatt.


Többször volt az, hogy már nagyon közel voltam, de ott megrekedt a dolog. Ilyenkor általában olyan kellemetlen gondolataim voltak, hogy ilyen problémásan hamarosan megun, kevés leszek neki. Ezek főleg akkor jönnek, ha csak velem foglalkozik.


Azt még érdemes lehet megemlíteni, hogy a kapcsolatunk elején volt egy időszak, amikor nyalásnál is el tudtam menni, és szexnél a kézi rásegítéses is alakulóban volt. Ezt követte egy más okokból stresszesebb időszak az életemben. Illetve volt egy szerencsétlen megjegyzése is az ex nőről, amikor azt részletezte, hogy ő milyen jól ki tudta őt elégíteni (tapasztalt 40 körüli). Ezek után jött a lejtmenet.

Nem akarok puhány lenni, meg olyan nő akiben annyi tartás sincs, hogy ennyitől besértődik, de akaratlanul gyakran eszembe jut (amikor akció van), hogy mennyivel jobb lehetett nálam. Ezeket ötletem sincs, hogyan lehetne eltüntetni, kijavítani.

2023. jan. 30. 12:20
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz ezzel.

Lehet, hogy a szexben jobb technikája volt, de például kiállhatatlan nőszemély.

Te jobb vagy, azért van veled!

2023. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!