Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy huszonéves nő egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy huszonéves nő egy pasival volt kapásból azt gondoljátok, hogy tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Csak mert nem volt több partnere?

jún. 28. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem már van tapasztalata csak esetleg kevés.
jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalat nem a partnerek számától függ. Lehet valaki a 20. partnerrel is ugyanolyan béna, mint az elsővel, ha nem nyitott a fejlődésre és lehet valaki már az első partnerével is kipróbál sokmindent.
jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 én is így gondolom, nem mondanám magamról azt, hogy tapasztalatlan lennék, mert elég sok mindent kipróbáltunk már, de ha valaki számára ez kiderül azonnal azt gondolja.
jún. 28. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekel mert hidegen hagy a szexuális életed
jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Orulok :)))
jún. 28. 16:33
 6/9 Antiszociális lény ***** válasza:
85%

#3


Kit érdekel, hogy mit gondolnak mások?


Az a lényeg csak, hogy az a személy mit gondol akivel együtt éled meg az intimitás ezen formáját.


Ha túl tapasztalt vagy akkor lesz akinek az lesz a baj, ha nem vagy elég tapasztalt akkor másnak meg az lesz a baj. Mindenkinek nem lehet megfelelni és nem is kell. Előrébb lenne a világ, ha mindenki inkább magával foglalkozna ahelyett, hogy másokat kritizál.

jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül, mert lehet azzal az egy partnerrel sok mindent kipróbáltak. De őszintén nekem férfiként az olyan csajokkal voltak a legjobb együttléteim, akiknek már sok pasijuk volt előttem, úgymond sok f.szt fogtak már előttem is.. Jelenlegi barátnőm is igencsak sok pasival volt előttem, annyival, ami már sok férfit zavarna, de cserében isteni vele a szex, tudja mire van szükségem, tudja neki mire van szüksége, elképesztően szenvedélyes.
jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdekel, hogy csak egy pasival volt.


Jobb mintha 100-al lett volna.

jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy partnerrel is tapasztalhattál meg sok dolgot.
jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!