Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti hogy állnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy állnátok egy olyan huszonéves nőhöz, aki az ismerkedés folyamán elmondja nektek, hogy csak egy partnerrel volt dolga, akitől viszonylag kevés, de cserébe nem is túl jó szexuális tapasztalatot szerzett? Komoly kapcsolatra esélytelen?

Figyelt kérdés

Exemmel nem volt meg a kellő vonzalom közöttünk, így pl. nem akartam belemenni abba soha, hogy kielégítsem szájjal. Azt hiszem, hogy egy számomra megfelelő partnerrel kapcsolatosan (akibe szerelmes vagyok és akin érzem, hogy fontos neki az örömöm, nem akarja mindenáron érvényesíteni rajtam az akaratát) nem lennének ellenérzéseim, ha orálra kerülne a sor. Nyilván velem fokozatosan kellene haladni, eleinte hadd ismerkedjek csak meg közelebbről egy pénisszel, nyalintások, csókok stb. formájában, aztán később mehet a játék, a másik csúcsra juttatni próbálása a saját tempómban, de mivel a nulláról indulok ezen a téren, időbe telne, hogy istenesen belejöjjek, és a férfinak is "tanítgatnia" kellene eleinte, hogy számára hogyan élvezetes igazán. Ez kellemetlenséget jelenthet.

A másik, hogy a behatolás is fájdogál még, mert nem lett "bejáratva" az a testnyílásom, szerintem a szűzhártyám sem repedt át a korábbi partnerem szerényebb méreti adottságai miatt. Ez is macerás lehet, hogy óvatosan kell velem indítani, pedig gyakorlatilag már nem vagyok szűz, nem lennék "jogosult" erre az óvatoskodó, pepecselős bánásmódra.

Biztos lenne még csomó más terület, ahol megmutatkozik, hogy rám fér a gyakorlás, de a lényeget talán ennyivel is át sikerült adnom.



jún. 28. 05:43
A kérdező szavazást indított:
Nem kéne ilyen nő, biztos nincs vele minden rendben, ha itt tart felnőtt ember létére.
Nem kéne ilyen nő, nincs türelmem tanítóbácsit játszani.
Nem számítana, ha szeretjük egymást, türelmes lennék vele, segíteném.
Szívesen lennék vele, még örülnék is, hogy én lehetek az első, aki megmutatja neki, hogy a szex jó is lehet.
16 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt szűz csajjal dolgom, van pozitív és negatív tapasztalatom. Viszont nagyban függ mire vágyik, hogyan gondolkodik a szexről, dolgokról. A leírásod alapján mi nagyon nem passzolnánk, nem erőltetném a dolgot.
jún. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Nincs semmi olyan a leírtakban ami meggátolná azt, hogy boldog párkapcsolatod legyen.


A szexualitását nálam például úgy működik, hogy alapból van egy bizonyos szinten, de kell hozzá egy olyan személy akit nagyon kedvelek, hogy igazán vágyjak rá.


Ez lehet fura, de arra akarok csak célozni, hogyha megvan az összhang akkor kihozzátok egymásból a dolgokat és egyáltalán nem probléma, ha előtte valamit nem csináltál.

jún. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az exed erőltette az orállt?
jún. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem a pasik kifejezetten örülnek az ilyen csajoknak, akik alig tapasztaltak. Ezt nyilván te is tudod hiszen troll vagy, ezért is így fogalmaztad meg ezt a mesét...

22L

jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
4es nem lehet mindenki ribi gondolkodasú..
jún. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%

A leírásodból te még alkalmatlan vagy a szexre.

Ha kivánnád és szerelmes lennél úgy benedvesednél hogy becsusszanna minden hiba nélkül.

jún. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem kívántam, nem voltam szerelmes, szimplán hoztam egy rossz döntést még évekkel ezelőtt, amikor úgy döntöttem, hogy összejövök azzal a sráccal, utána egy jó ideig nem is gondoltam szexre vagy párkapcsolatra, nyilván. És nem, nagyon nem egyértelmű nekem, hogy a pasik ezt szeretnék, szerintem nem jó értelemben minősít engem semmi, amit leírtam.
jún. 28. 07:38
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Anállal hogy állsz kérdező? Eleg prűdbek tűnsz
jún. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
7. Ha így van akkor miért pontoztál le?
jún. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

#7


Ne foglalkozz ezzel a sok agyhalott válasszal.


De ugyanakkor jól érzed, a tapasztalatlanság egy idő után hátrány. Sok nőnél eleve kiestél a kosárból, ha még nem volt párkapcsolatod, mert ő nem akar tanítgatni, hogy kellene viselkedni vagy kezelni egy konfliktust. A szexuális tapasztalatlanság ugyanúgy hátrány.



De alapvetően ha normális vagy és tényleg őszintén megismeritek egymást akkor ezeken a dolgokon túl lehet lépni. Az sokkal nagyobb baj, ha valaki idióta és például ilyen kérdés alá odaírja az análos választ.



#2 voltam.

jún. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!