Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti hogy állnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy állnátok egy olyan huszonéves nőhöz, aki az ismerkedés folyamán elmondja nektek, hogy csak egy partnerrel volt dolga, akitől viszonylag kevés, de cserébe nem is túl jó szexuális tapasztalatot szerzett? Komoly kapcsolatra esélytelen?

Figyelt kérdés

Exemmel nem volt meg a kellő vonzalom közöttünk, így pl. nem akartam belemenni abba soha, hogy kielégítsem szájjal. Azt hiszem, hogy egy számomra megfelelő partnerrel kapcsolatosan (akibe szerelmes vagyok és akin érzem, hogy fontos neki az örömöm, nem akarja mindenáron érvényesíteni rajtam az akaratát) nem lennének ellenérzéseim, ha orálra kerülne a sor. Nyilván velem fokozatosan kellene haladni, eleinte hadd ismerkedjek csak meg közelebbről egy pénisszel, nyalintások, csókok stb. formájában, aztán később mehet a játék, a másik csúcsra juttatni próbálása a saját tempómban, de mivel a nulláról indulok ezen a téren, időbe telne, hogy istenesen belejöjjek, és a férfinak is "tanítgatnia" kellene eleinte, hogy számára hogyan élvezetes igazán. Ez kellemetlenséget jelenthet.

A másik, hogy a behatolás is fájdogál még, mert nem lett "bejáratva" az a testnyílásom, szerintem a szűzhártyám sem repedt át a korábbi partnerem szerényebb méreti adottságai miatt. Ez is macerás lehet, hogy óvatosan kell velem indítani, pedig gyakorlatilag már nem vagyok szűz, nem lennék "jogosult" erre az óvatoskodó, pepecselős bánásmódra.

Biztos lenne még csomó más terület, ahol megmutatkozik, hogy rám fér a gyakorlás, de a lényeget talán ennyivel is át sikerült adnom.



jún. 28. 05:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%

#10

nem kell nyalni, ettől még nem fogsz puncihoz jutni!

#4-essel értek egyet, kitaláció lesz; csupa olyan dolgot írt, amit egy pasi hallani akar: 22 éves, kevés tapasztalat, tanítgatni kell, exnek kis méret.... elég átlátszó

jún. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen léptem ki egy nagyon rossz kapcsolatból amit túl sokáig húztam. Addig nekem borzalmas volt a szex és csak nagyon ritkán engedtem. Az új páromnak ezt el is mondtam. Ő idősebb volt nálam de egyáltalán nem zavarta. Vele nagyon gyorsan kitapasztaltam hogy mi a jó, mit hogy kell csinálni. 1 év után abban maradtunk hogy nyitott kapcsolatban folytatjuk tovább. Volt pár szexuális kapcsolatom mellette, de egyiknél sem volt gond. Ha a megfelelő partnerrel vagy élvezni fogod és tudod mit csinálj.
jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, mondjuk az orált nem vállalnám soha. Gusztustalannak tartom. Ismerkedéskor el szoktam mondani röviden hogy egy pasim volt csak, tapasztalatlan vagyok. 99℅ban lekopnak. A maradék 1% meg kb úgy kezd el viselkedni mint valami szexuális ragadozó.

Szóval szerintem hátrány.

Én tapasztalat szerzésnek elmentem prostihoz, kb egy szüzesség elvétel történt.

jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Antiszociális lény ***** válasza:
80%

#11


Tévúton jársz és még csak az értő olvasás sem megy. A #4-es válaszoló írta, hogy 22 éves. Saját magára.


Arról meg nem tehetek, ha neked mindenről az jut eszedbe, hogy valaki csak azért tesz meg valamit, mert puncihoz akar jutni. Ez is téged minősít.

jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
A legszebb dolog lányt tanítani. Ráadásul eleve mindenkivel türelmesnek kell lenni, mert ki tudja, mihez hogyan viszonyul?
jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

#14

jaj de szép mentés, simpelj csak tovább, hátha végre látsz élőben is női nemiszervet

jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt az egészet túlbonyolítod, túlagyalod.


Nyugi, ha szeretnek és nem csak dugni akarnak ez nem fog gondot okozni.

jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért gondolják többen, hogy kamu. Elhiszem, hogy a tinilányok szűztelenítése sok mindenkinek a fétise, de én egyrészt 26 vagyok, tehát bőven az a korosztály, amelyik felé már nem önmaga tartogatása az elvárás, hanem az, hogy tudjon teljesíteni, másrészt érintetlen se vagyok, így pont a "lényegről" csúszott le az, akit az izgat, hogy felavató lehessen. Persze az benne van, hogy túlgondolom, mert amúgy sincs sok önbizalmam, de ezt a rosszindulatú vádaskodást kicsit erős reakciónak érzem.
jún. 28. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!