Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondja itt sok nő, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja itt sok nő, hogy egy nő kielégítéséhez nem kell a kemény pénisz, elég a nyelv és az ujjak? Mert ez nagyon nem így van a huszonéves nőknél. Mind szexelni akar tapasztalatom szerint, nem pedig orálisat.

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, erős erekciós problémákkal. Hogy ez szervi-e vagy lelki, azt nem tudom, de az a szörnyű, hogy orvosok sem. Felírják a sildenafilos gyógyszereket, de elfogy és ugyanott vagyok, hogy nem áll fel. Vagy ha fel is, csak félárbócon. Összejövök néha, 2 évente huszonéves nőkkel (4 kapcsolatom volt huszonévesekkel), de mind csak a kemény szexre pályázik. Rögtön kiüti náluk a biztosítékot az erekciós probléma. Mind a lovagló pózt szereti, ujjazni, nyelvvel-orálisan kielégíttetni magukat nagyon ritkán engedik. Tehát nagyon szörnyű a helyzet. Így nem lehet csak 1-2 hónapos párkapcsolatot létrehozni, mert az összes nő besokall. Csak azért fura ez nekem, mert itt egy volt kérdésem, és arra azt válaszolta 2 vagy 3 nő is, hogy miért vannak a férfiak abban a hiszemben, hogy csak farokkal lehet egy nőt kielégíteni. Hát azért, mert ezt tapasztalom, sajnos. 7 nő (3 egyéjszakás, csak ugye nem áll fel így nincs folytatás, 4 több hetes párkapcsolat, de ott sem áll fel, így az is megbukik.)és mind bukás, egyiket sem érdekli az orális szex.
2016. aug. 22. 18:30
 1/4 A kérdező kommentje:

icu75 nevű felhasználó válasza:


Elárulok egy óriási titkot egy nő kielégítéséhez nem kell f.asz. :-)

Viccet félretéve lehet jó és minőségi a szex így is csak figyelmesség,kreativitás,nyitottság stb kérdése.

Nekem volt anno ilyen partnerem,és szuper volt.


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.

# 7/16 Időpont 08-12 09:33 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?


Hallgass Icura. És szerintem beszélj mielőbb a barátnőddel. Mondj el neki mindent őszintén, meséld el a történetedet a műtéttel, stb. Biztos vagyok benne, hogy ő maga fog ötletekkel és áthidalási javaslatokkal előállni. Ha nem, akkor pedig jobb is, ha lekoccol.


Sajna ez nem igaz szerintem. Ha elmondom egy nőnek, máris lelép. Kétszer elmondtam, rögtön meg is szakadt a kapcsolat.

2016. aug. 22. 18:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az erekciós problémád nem abból fakad, hogy semmi önbizalmad sincs, és rákényszeríted magad, hogy márpedig neked teljesíteni kell, különben szart sem érsz (amin persze szépen el is buksz)?


"3 egyéjszakás [...] 4 több hetes párkapcsolat"

Szóval lényegében olyan helyzetekbe viszed bele magad, hogy esély sincs a lelki nyugalomra. Csak úgy kíváncsiságból - te mit tippelsz, szerinted ennyi idő elég arra, hogy egy nővel olyan viszonyba kerülj, hogy feltétel nélküli bizalom legyen kettőtök közt, szeressétek és tiszteljétek egymást, valamint hogy merj előtte önmagad lenni?


22/L

2016. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem elég. De ha nem hagynak elég időt? És ha két-három-négy alkalommal nem áll fel, akkor elkezdenek kételkedni stb.
2016. aug. 22. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de igazad van. Igenis kell a kemény dorong a nőknek. Plusz a nyelve meg a keze. Mindene kell. De főleg a kőkemény farka.


Sokszor olyan egyszerű oka van: a nő agy.

1.Egy félárbócos erekciónál arra gondolnék, hogy vagy én vagyok béna vagy ő nem kíván engem eléggé és így szexszelni elég lelombozó. Tuti, magamat okolnám a kudarcod miatt.

2. Pl.szülés, élsport vagy akármi miatt nem szűk hüvely esetében egyáltalán nem ad èlvezetet egy félkemény pénisz,annál inkább az ellentéte.


Szerintem kell hozzá.


33/n

2016. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!