Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt veletek hasonló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Egyik fiú barátomnak éppen most ért véget egy kapcsolata. A barátnője 1.5 év után dobta őt mert túl jó volt neki.


Mit értett ez alatt? A srác túlságosan is jó fiú volt. Kedveskedett neki, minden hónapba legalább kétszer elvitte valahova vacsorázni és igyekezett programokat szervezni ha valamiért kimaradt valamelyik. De úgy látszik ez nem volt elég jó neki.

Ismertem a csajszit is egy kicsit és úgy tűnt élvezi a helyzetét, de végül csak vége lett.


Történetnek ott lett vége hogy a csajszi elment az egyik barátnője szülinapjára és az after-en egy buli helyre mentek és ott egy srác meghívta meg flörtölgetett vele. Onnan indult be nagyon a story, hogy a srác a pultnál rámarkolt a seggére majd tovább haladt. Elmondások szerint 5 perccel később már a wc előtt smároltak és nem sokkal be is zárkóztak.

Miután a helyszínen lévők leinfóztak a párjának, tagadni sem tagadta és mondta, hogy a srác olyat indított meg benne aminek nem tudott ellenállni. A haverom nem részletezte mi volt az, lehet neki sem tette ezt a bnője.


kérdés:

Volt már olyan veletek, hogy egy jó párkapcsolatból valaki elcsábított titeket? Ha igen, hogyan és miért?


Én nekem még nem volt sok és hosszú párkapcsolatom se, de azokból is inkább a fordítottja miatt lett szakítás, hogy a srác(ok) nem igazán tudtak megállapodni.


A haveromhoz hasonló srácokat hívja a közbeszéd papucsnak? Bár én nem így gondolok rá. :/



jún. 28. 08:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9


Akkor már az sem számít hogy, nyaralásokat szervezett és különböző programokat?


Amit mesélt azok közt voltak tök izgalmas programok is.


Vagy vannak olyanok akiknek az az izgalmas ha az ágyra vágják őket és megb.sszák őket vagy példa alapján WC-ben letérdeltetik őket?

jún. 28. 10:34
 12/15 anonim ***** válasza:

9

Azért ehhez elég egyszerű lányok kellenek ám, maradjunk ennyiben. Ezek a lányok csak ennyit látnak mert eddig terjednek a kvalitásaik. De nem minden lany ilyen, ahogy a pasik se mind. Én személyesen ismerek pl egy párt, ahol a lány is kifejezetten intelligens és a pasi se nem segghülye bunkó, se nem unalmas papucs.

A kérdező barátnője buta mint a tök, az expasija nem feltétlenül de eleg infó sincs róla ahhoz hogy véleményt alkossunk.

jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem csábulok el, mert van egy feleségem akivel középiskolába jöttünk össze még 10 éve és azóta is minden tökéletesen passzol közöttünk. Nem adnám fel meg ő sem a közös életünket egy dugásért.
jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, a 8 -asnak mondom ! Hidd el értem én! Mégis kíváncsi vagyok meddig tart mire a lány rájön, hogy elszúrta
jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"az sem számít hogy, nyaralásokat szervezett és különböző programokat?"


Dehogynem, ezt mondom: ezek nagyon pozitív dolgok voltak.


"vannak olyanok akiknek az az izgalmas ha az ágyra vágják őket és megb.sszák őket vagy példa alapján WC-ben letérdeltetik őket?"


Nem úgy értem, hogy az AZ izgalmas, hanem hogy erre IS van igény. Szerintem én egy rendkívül kedves ember vagyok, meg odaadó meg minden, de én szoktam úgy "ágyra vágni és megb.szni" a feleségemet, ahogy a kocsmás srác, ő meg szereti.


"ismerek pl egy párt, ahol a lány is kifejezetten intelligens és a pasi se nem segghülye bunkó, se nem unalmas papucs"


De hát pont ezt mondtam én is :D. A jó fiúság és az izgalmasság nem vagy-vagy.

jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!