Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Történt veletek hasonló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Egyik fiú barátomnak éppen most ért véget egy kapcsolata. A barátnője 1.5 év után dobta őt mert túl jó volt neki.


Mit értett ez alatt? A srác túlságosan is jó fiú volt. Kedveskedett neki, minden hónapba legalább kétszer elvitte valahova vacsorázni és igyekezett programokat szervezni ha valamiért kimaradt valamelyik. De úgy látszik ez nem volt elég jó neki.

Ismertem a csajszit is egy kicsit és úgy tűnt élvezi a helyzetét, de végül csak vége lett.


Történetnek ott lett vége hogy a csajszi elment az egyik barátnője szülinapjára és az after-en egy buli helyre mentek és ott egy srác meghívta meg flörtölgetett vele. Onnan indult be nagyon a story, hogy a srác a pultnál rámarkolt a seggére majd tovább haladt. Elmondások szerint 5 perccel később már a wc előtt smároltak és nem sokkal be is zárkóztak.

Miután a helyszínen lévők leinfóztak a párjának, tagadni sem tagadta és mondta, hogy a srác olyat indított meg benne aminek nem tudott ellenállni. A haverom nem részletezte mi volt az, lehet neki sem tette ezt a bnője.


kérdés:

Volt már olyan veletek, hogy egy jó párkapcsolatból valaki elcsábított titeket? Ha igen, hogyan és miért?


Én nekem még nem volt sok és hosszú párkapcsolatom se, de azokból is inkább a fordítottja miatt lett szakítás, hogy a srác(ok) nem igazán tudtak megállapodni.


A haveromhoz hasonló srácokat hívja a közbeszéd papucsnak? Bár én nem így gondolok rá. :/



jún. 28. 08:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

Igen ők a papucsok.


Az ilyen palik szinte azonnal behódolnak és rettentően tapadósak lesznek ez sokak számára frusztráló lehet. Meg az ilyen hamar eltud laposodni.

jún. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem ezt hívják papucsnak...
jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
A túl jó fiúk unalmasak egy idő után.
jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Volt nekem is egy ilyen párom de számomra unalmas volt ez a jófiú szerep (nem kell végletekbe gondolkodni hogy csak a rosszfiúk ). Nem volt véleménye , nem volt határozott. Elhittem hogy szeret de nem inkább passzoltam.
jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem
jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Na ja! Csak aztán mondjuk én kíváncsi lennék, hogy meddig tart majd ez a Wc -ben született nagy szerelem? Engem is hasonló módon dobott az exem….Én egy mozgássérült pasas vagyok, bottal járok. Egy nap közölte, hogy a szomszéd izomagy pasas rámászott. Hasonló eset volt, mint amit a kérdező leírt…

Mindez sok éve történt, de még most is fáj…

Szóval én most csak azért írtam, mert kíváncsi vagyok meddig tart majd ez a Wc-ben született nagy szerelem

jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok meddig tart ez ki
jún. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6,7: Nem értitek. Ez nem tart ki semeddig, de rájön a lány, hogy megunta a "jófiút". Lesz utána még pár kaland, aztán megint jöhet egy jófiú.
jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de utálom én ezt a rossz fiú-jó fiú felosztást. Annyira, de annyira toxikus üzenet az egész, hogy az botrány. Kicsit hosszabban fejtem ki, bocsánat.


Miről van szó? Meghatározunk két férfi "prototípust": az egyik kedves, odaadó, hűséges, alkalmazkodó, a másik önző, egoista, bunkó és agresszív. Csupa pozitív érték áll szemben csupa negatívval; fekete és fehér, jó és rossz. Aztán mit látunk? A lányok a rosszra buknak. Hűűűha! A nők hülyék, a világ megérett a pusztulásra, jajjaj.


Egészítsük csak ki a két típust: a jó fiú unalmas, kiszámítható, határozatlan, a rossz fiú meg vad, izgalmas, lehengerlő. Jó-jó, így már kicsit árnyaltabb, de akkor is milyen hülyék már a nők, hogy fontosabb nekik a pillanatnyi izgalom, mint a hosszú távú csodás párkapcsolat, és a kocsma wc-ben csalják meg a "túl jó" pasit a seggtaperolóval. Vagy nem?


Valójában a kedvesség és odaadás párosítása az unalmasssággal egy nagyon képmutató és káros hamis dichotóma, de van ám benne logika, nem véletlenül van így felosztva a két típus, és pont ettől lesz igazán toxik az egész.


Valójában jónak és rossznak semmi köze az egészhez, igazából dominanciáról beszélünk: akit jó fiúnak nevezünk, az szubmisszív, a rossz fiú pedig domináns. Magyarul: a lányok általában jobban beindulnak a dominánsan, határozottan viselkedő férfiakra.


Amiért én végtelenül utálom ezt a közhelyet, hogy nemcsak azt tanítja, hogy a kedvesség értelmetlen, de azt is, hogy a kedvesség forrása csak a csicskulás lehet, hiszen a jó fiú azért kedves, mert szolgalelkű.


Ez pedig úgy f.szság ahogy van. A kedvesség nem értéktelen, és igenis szeretik a nőt a kedvességet, csak éppen szeretnének felnézni a férfira, váratlan dolgokat, határozottságot tapasztalni. Férfiként én sem bukom a stréber "jó kislányokra", mert mi érdekes van valakiben, aki állandóan másoknak akar megfelelni.


Szóval a kérdésedre a válasz: igen, ez gyakran megtörténik, de nem azért tették ki a haverodat, mert túlságosan jó volt. Pontosan azért volt vele a lány, mert jó volt, és ez neki értékes volt, tetszett neki. De közben meg szét unta magát a srác mellett, mert CSAK jó volt, de semmi más.

jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen
jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!