Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vannak itt BBW lányok! Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak itt BBW lányok! Az utcán vagy tömegközlekedésen észre veszitek, ha egy srác azért néz titeket, mert tetszel neki? Persze nem creepy módon. Csak gondolom nem csak elismerő tekinteteteket kaptok... Ilyenkor ezt azért látjátok?

Figyelt kérdés

jún. 27. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Én voltam 85kg (175centihez). Teltebb voltam, de én ocsmány dagadt disznónak láttam magam. Gyerek-tini koromban is sokat csesztettek, mindenért is, nem csak a testem miatt. Szóval amikor megnéztek mindig szorongtam, hogy biztos röhögnek rajtam magukban. Nulla volt az önbizalmam. Teszem hozzá, nagyon ritkán vettem észre, hogy bárki megnézne. Most így sok-sok kiló leadása után viszont sokka gyakoribb, hogy megnéznek, nyitnak felém.
jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig szándékosan próbálom magam takarni, és nem feltűnni. De mivel nagy melleim vannak, és szoktam sok dekoltált ruhát hordani, azért sokszor megnéznek a pasik.
jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ilyenkor ez jól esik? Állítólag sokkal több embernek tetszik, mint aki bevallja...
jún. 27. 20:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Észre veszem és jól esik
jún. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy észre veszem és szerintem mindenkinek jól esik, ha megnézik, ha tetszik valakinek.

Bár kérdés mi számít BBW-nek, én pl 100 kg vagyok.

jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
BBW forever:)
jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok elismeréső pillantást nem kapok amiért duci vagyok ami teljesen érthető, max a hatalmas melleimet nézik meg.
jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szépek vagytok BBW csajok. Ti vagytok a legjobbak!
júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszreveszem
szept. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű szép telt husi lányok/hölgyek/asszonyok. Vonzóak és izgatóak. A világon a legszebbek vagytok, maradjatok is így.

Tudjátok, az első osztály ki van párnázva :)

szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!