Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A buszon nagy volt a tömeg és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszon nagy volt a tömeg és egy srác hozzám nyomult és nekem nagyon bejott ez baj?

Figyelt kérdés

Amikor felszaltam a buszra rengetegen voltak rajta de letudtam ulni egy ulesre es amikor felszalt egy fiatal srac neki nem volt hely leulni es oda alt a fogohoz es azon kapaszkodott es egy oreg nenire delve állt

Aztan amikor leszalt a neni ő nem leult, mert belul volt egy masik neni ezert alrebb jott es a mellettem levo kapaszkodoba kapaszkodott es nagyon kozel volt hozzam szinte ram dolt es en egy kicsit zavarba jottem de szerencsere nem latta az arcomat mert lefele neztem es oda akartam nezni fojton a farkara de nem mertem aztan amikor oda neztem ra rogton merevedesem lett nekem es lattam hogy ilyen farmer anyagu szerusegu nadragban volt es az volt a baj hogy abba nem latszodott annyira neki de egy kicsit lattam hogy ki volt dudorodva neki es nagyon elveztem aztan amikor le akartam szallni a huszrol es probaltam felallni nem is akart alrebb ellni szerintem hozza is erhettem volna a farkahoz de aztan alrebb allt kar hogy le kellett szalnom a buszrol

De ha rendes melegito nadragba lett volna akkor nagyon jo lett volna mert jobban ki lett vllna neki dudorodva es ha rajtam nem lett volna vastag kabat jobban hozza ert volna a vallamhoz de nagyon jo volt csak kar hogy ilyen rovid ido volt kb 3-4 percig tortent ez


Veletek volt mar ilyen? Valami hasonlo sztori? Irjatok le legyszi



#meleg #busz #férfi #tömegközlekedés #Honoszexualis #Melegsztori
2023. dec. 7. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
A két hímvesszőn kívül kellett volna még pár nyelvtani...
2023. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon szép, érzelmes történet. És a stílus is kifinomult, irodalmi. Stilisztikai részletekbe már inkább nem is mennék bele. Szóval klassz az egész.
2023. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Hat ha a lanyok is bejonnek, akkor biszex lehetsz. Ha csak fiuk, akkor meleg vagy.
2023. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sitettem azert irtam ekezet meg vesszo pont nelkul ezt el lehetne nezni amugy nem rogton okoskodni nem azert irtam ki ezt
2023. dec. 7. 20:51
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

#4

Állandóan sietsz...

2023. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jolvan mar nyugi na en is latom ha elirok valamit de mar nem tudom kijavitani
2023. dec. 7. 22:07
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

#6

A farkad legalább nagy? Az sok mindent kompenzál. :)

2023. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
18 centi miert?
2023. dec. 7. 22:25
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Melyik buszon történt ez a sztori? :)
2023. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Pesten
2023. dec. 7. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!