Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki próbált már anal plug...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki próbált már anal plug ott tömeg közlekedésen repülőn? Aki igen írja le milyen volt van e valami extra benne

Figyelt kérdés
2023. febr. 27. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Majd ha normálisan meg tudsz fogalmazni egy kérdést, bizony isten, leírom!🤔
2023. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi nem normális.nem raktam egy kérdő jellet
2023. febr. 27. 15:40
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Legyél te a kisuttörö aki ezt kiprobálja (nem csak itt kérdezi többször!!). Élményeidet papiron ird meg egy történetben, amit elhasználsz amikor a seggdugo kikerül belöled!
2023. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Céges helikopteren :)
2023. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Különösen a reptéri fémkeresős átvizsgálásnál lesz furcsa, aztán meg élmény amikor megkérnek, mutasd mit dugdosol...
2023. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csecsemő nem tölti meg a pelenkát, lázmérőt dugunk a popsijába, hogy megiduljon a kaki.

Fel nem foghatom, milyen VALÓS élvezet lehet abban, hogy egy ilyen dugóval az ember minden pillanaton azt érzi, mindjárt összefossa az inát!?

Hacsak ez is nem az erotikus "művészet" "terméke" a mesterségesen gerjesztett fantázia kiélése valós és VALÓSÁGOS élvezet nélkül.

Hasonlóképpen pl. a "dupla análhoz"

2023. febr. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
De egyébként akár jellemző is lehetne, hogy egy mondatot nem tud leírni, de ilyen "úri huncutságon" jár az esze.
2023. febr. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már rengetegszer buszoztam meg vonatoztam úgy hogy bennem volt a plugom. Vannak napok amikor egész nap bennem van. :)
2023. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

7/8 Ha ez úri huncutság, akkor utána kéne nézni ennek a szószerkezetnek a jelentésének! A kérdező meg egy egyszerű - mondhatnám primitív -, igénytelen egyednek a fantazmagóriája, ahelyett, hogy tanulna, olvasna értelmes dolgokról.(S akkor talán beszélni, írni is megtanulna magyarul.)

Brrr! Micsoda taszító alakok léteznek!

2023. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9

Így van írva; "úri huncutság", nem véletlenül, de nem ez a lényeg.

A többiben egyetértünk.

2023. márc. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!