Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Számodra van annak jelentősége...

Számodra van annak jelentősége, hogy ki mellett foglalsz helyet a tömeg- és a távolsági közlekedésben? Melyik igaz rád az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Vegyük azt, hogy csöves/részeg/drogos vagy gyanúsabb egyén mellé leginkább nem szoktak ülni.
2023. jan. 29. 19:18
A kérdező szavazást indított:
Nő vagy és inkább nő mellé ülsz
Nő vagy és inkább férfi mellé ülsz
Férfi vagy és inkább nő mellé ülsz
Férfi vagy és inkább férfi mellé ülsz
Nincs jelentősége, ahol éppen hely van
Nem szoktál leülni
19 szavazat
 1/8 anonim válasza:
98%

Csöves és hasonlók mellé nyilvánvalóan nem ülök, ahogy szerintem egyetlen épeszű ember sem tesz ilyet.

Én más mellé sem ülök, mivel egyrészt túlsúlyos vagyok, másrészt pedig szociofób. Ha nincs olyan lehetőség, hogy egyedül ülhessek, akkor nem ülök le. Ha már ülök, akkor általában én vagyok az utolsó, aki mellé le akarnak ülni. :D

2023. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Ezt elkerülendő nem járok egyedül tömegközlekedéssel. Ha mégis így alakulna, akkor mindegy ki mellett ülök.
2023. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Öreg nénik mellé nem szívesen ülök, mert beszélgetni akarnak. Olyan mellé sem ülök, aki hangosan telefonál éppen.
2023. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Hobbialkoholista férfi vagyok, szerintem baromi unalmas józanul utazni, én bárki mellé odaülök, tök jókat beszélgetek, a másik jellemző eset, hogy inkább mellém nem ül senki.
2023. jan. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Én nem szeretek mások mellé ülni, így vagy keresek egy szabad ülést vagy üléspárt, vagy állok. Valószínűleg kicsit távolabb vannak a határaim az átlagnál, de hát nem lehet mindenki egyforma.
2023. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kerülöm azt, aki hangos, büdös, gyerekkel van vagy bolodnak tűnik. Ezen felül nem érdekel pl a neme vagy a kora, csak ne legyen büdös és viselkedjen kulturáltan.
2023. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
nekem teljesen mindegy
2023. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inkább fiatal nő mellé ülök, mert ők zömmel nem büdösek.
febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!