Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit akar a barátnőmtől? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a barátnőmtől? Mit akar a barátnőm tőle?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Itt a kérdésem amit a barátnőm szemszögéből tettem fel, csak rájöttem, hogy így nem tudom elég jól megfogalmazni.


Szóval a barátnőm azt mondja, csak barátok, és a srác a lányokról is sokszor kikéri a véleményét...

Közben másoktól hallom, hogy mindeközben a tanácskérés közben, simogatja a barátnőmet, arcát, combját is látták már, és nagyjából 2 centire állnak egymástól. A gyerek nagyhangú folyton úgy beszél mások előtt a barátnőmről, mintha ő akarna tőle valamit.

Régebb óta vannak jóban, mint, hogy mi össze jöttünk volna.. 5 hónapja vagyunk együtt, vele 2 éve "barátok"...

Azt mondja a barátnőm, hogy nagyon régen csókolóztak párszor, de nem akarnak egymástól semmit.

Ha mondom, hogy hagyjuk egymást a francba akkor kiakad, hogy azért, mert néha beszelget?!

Én már nem tudom mit higyjek.

Belenéztem a telefonjában, láttam pár flörtölős beszélgetést..

Gyere át, meztelen vagyok, ilyenek.. de regebbiek egyébként egyáltalán nem beszélnek chaten.


jún. 26. 12:11
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:

19.. sajnos ez is igaz. Tapizta régebben a mellét és a punciját is..

Erre a barátnőm képes azt mondani, hogy nem akarnak dugni egymással, mert akkor megtették volna már. Ami igaznak is tűnik, de akkor mégis mire jó ez ezt nem értem meg...

És belebetegszem, közbe nem tudom elhagyni, úgy szeretem...

jún. 26. 14:20
 22/59 anonim ***** válasza:
100%

21. Szerintem a Csipkerózsika is igaznak tűnik, ha a barátnőd mesélné el🤦

Nem tudok már erre mit mondjak, leírtam a véleményem.

jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűrném.

Vagy abbahagyja, vagy szakítás.

Komolyan mondom.

jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
26%
Ha szereted a nodet akkor csinaljatok 3-asba 🤣
jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
45%

Melyik korosztály vagytok?


Amúgy ez így tényleg szar, tényleg vagy befejezik, úgy, hogy mások is azt mondják, h abbahagyták vagy szakíts, tombold ki magad és keress mást.


Szerintem, ha tudod melyik srác az, menj oda hozzá és adjál neki! (Tudod kivel szórakozzon)

jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen hülyére vesznek kiccsákó.
jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%

Fogdossák a csajod, ő meg hagyja.

Már ezért ledurrantanám mindkettőt.


De te csak legyél szerelmes, viszont ne gyere 1 hónap múlva azzal, hogy miért lehet a csajod p|nája sperma ízű.


(Mondjuk akkor is elhinnéd, hogy csak a fürdővízben lehetett valami piszok, mert ő azt mondja.)

jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:

22. Elmondta mik voltak köztük régen.. jó részét ő mesélte el.



25. Mi 27, a srác 19.

Ezért is van, hogy nem akarom elhinni az egészet.

Igen, szerintem az lesz. Megfogom tőle kérdezni, hogyan gondolja ezt.

De hát a barátnőm erre is azt mondja én vagyok a szánalmas, egy kissráccal akarok vitatkozni..

jún. 26. 19:03
 29/59 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ilyenkor meg kell mutatni, hogy veled ezt nem lehet… Azután mindketten komolyabban fognak venni🤔 Egyáltalán, ekkora korkülönbséggel, hogy lett bármi ismeretség köztük?


25. voltam

jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:

29. Munkahelyi.

Igen, megfogom próbálni így intézni.

Igazad van, nem normális, hogy egy kis pöcs tudja, hogy van pasija, de ugyanúgy fogdossa.

jún. 26. 19:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!