Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit akar a barátnőmtől? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a barátnőmtől? Mit akar a barátnőm tőle?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Itt a kérdésem amit a barátnőm szemszögéből tettem fel, csak rájöttem, hogy így nem tudom elég jól megfogalmazni.


Szóval a barátnőm azt mondja, csak barátok, és a srác a lányokról is sokszor kikéri a véleményét...

Közben másoktól hallom, hogy mindeközben a tanácskérés közben, simogatja a barátnőmet, arcát, combját is látták már, és nagyjából 2 centire állnak egymástól. A gyerek nagyhangú folyton úgy beszél mások előtt a barátnőmről, mintha ő akarna tőle valamit.

Régebb óta vannak jóban, mint, hogy mi össze jöttünk volna.. 5 hónapja vagyunk együtt, vele 2 éve "barátok"...

Azt mondja a barátnőm, hogy nagyon régen csókolóztak párszor, de nem akarnak egymástól semmit.

Ha mondom, hogy hagyjuk egymást a francba akkor kiakad, hogy azért, mert néha beszelget?!

Én már nem tudom mit higyjek.

Belenéztem a telefonjában, láttam pár flörtölős beszélgetést..

Gyere át, meztelen vagyok, ilyenek.. de regebbiek egyébként egyáltalán nem beszélnek chaten.


jún. 26. 12:11
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit akarhat?


Érezni kicsit a punciját belülről...

jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%

Ő mit akar tőle? A csajod miért engedi, hogy simogasság?

2 opció van:

-kúrnak

-kúrni fognak

jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

2. Hát én is ezt kérdezem, de csak simán letagadja.

Mondtam neki, ha ilyen üzeneteket írt, hogy meztelen van menjen át, akkor nyilván a simogatást is engedi, de erre is ő van felháborodva, hogy mit nézegetem én az ő levelezéseit amikor még együtt se voltunk. Ami igaz. Azóta nincs irogatás, néha 1-1 mondat, de jelentéktelen.

Mindent tagad, gőzerővel.

Én nagyon szeretem és hinni akarok neki.

Közbe meg azt hallom vissza, hogy nincs olyan alkalom, hogy ne ezt csinálnák amikor csak találkoznak.

Már azt képzelem lehet vegig volt neki ő is a kapcsolatunk alatt.

jún. 26. 12:53
 4/59 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lesz közömbös, előtt-utóbb (ha eddig nem történt meg), a másik gyerek megtöri és szépen átmegy a csajod kúrni. Pl. majd valamelyik vitátoknál.


Nem kéne ilyen csajjal kínlódnod, akit a hátad mögött simogatnak ezerrel, ő meg hagyja.


Neked nem rá van szükséged, neki pedig nem kapcsolatra.

jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

4. Abban reménykedek, hogy előttem se ment, miért pont most.

Bár a barátnőm állítja, hogy a csávó soha nem is hívta. Sose lépett úgy felé. Nem beszéltek soha arrol komolyan, hogy szexelnének, ezt mondja.

Csak flörtöltek és "hülyéskedtek" ezekről.

Nagyon szeretem, nem bírom elhagyni, közbe megőrülök, hogy nem értem miért történik ez, és nem tudom mi igaz.

jún. 26. 13:02
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
Miért ezzel a tinir.banccal jársz? Keress normális nőt.
jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Szeretem. És egyébként olyan jó vele, ezt a hülye pöcst leszámítva. Ha ez nem lenne, tökéletes lenne.
jún. 26. 13:23
 8/59 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy kúrtak regebben csak mar a bnod nem akar vele a kúrni, a srac meg akar a bnoddel

De az is lehet hogy kúrnak a hatad mogott, rajtad meg rohognek mindketten

Hagyd a ge cibe ezt a kocsog ri bancot

jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

8. Nem szexeltek.

Csókolóztak és fogdosták egymást. Ezt már akkor tudtam amikor összejöttünk.

Most meg másoktól hallom,hogy igazából a mai napig látványosan fogdossak egymást. Amit a barátnőm előszeretettel tagad, hogy amióta velem van, nem.

jún. 26. 13:27
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
9. Az ilyen rbncokat hagyni kell a pba
jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!