Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy élvezés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy élvezés után kemény maradtál és ment tovább a következő menet?

Figyelt kérdés
Nálam akkor volt, amikor szexuálisan nagyon kívántam a nőt. Ez nem mindenkinél volt így. Másnak mi a tapasztalata?
jún. 26. 06:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Előszokott fordulni. Van amikor már a csaj kéri hogy hagyjuk abba, főleg ha ő is elélvezett. Mondjuk ez partnerfüggő. Olyan is volt, amikor nem müködött a cerka. /Ez az exel volt, szinte már a gondolat is taszított/

47f

jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Volt, de talán életemben 2x és nem ma kezdtem.
jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem partnerfüggő de sokszor előfordult a dupla menet. Egyszer egy hármas menet is volt. De ehhez az kell hogy beleélvezhessek és benne maradhassak, finoman mozgok pihenés közben és visszakeményedik.
jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Párszor volt ilyen,igen.
jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Világ életemben egylövetű voltam. De pont nem olyan rég előfordult, hogy igencsak hamar elsültem, a barátnőm még nem ment el. És úgy éreztem, hogy menne még egy menet, kemény maradt a farkam. Folytattuk is, hát 2 percen belül elpuhultam a puncijában. Kellemetlen volt, barátnőm szerencsére megértő és tudja, hogy ennyi megy. Befejezett szájjal, és eltudtam menni másodjára is, de csak félmereven, nem keményedett meg rendesen.

Egyetlen egyszer volt egy csajjal, hogy egy éjszaka alatt 4 menetet is lenyomtunk, amiből mind a 4szer volt behatolás is. De akkor sem volt rendesen kemény, csak olyan tág volt, hogy simán bement félig lankadtan is neki. Sokat nem éreztem, de kézzel és szájjal befejezett mindig.

jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Volt. F 45
jún. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Minden szex során így van. Folytatom a második menetig, de ha van rá idő, akkor a harmadik is. Ez utóbbi sajnos ritkán van.
jún. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!