Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy élvezés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy élvezés után kemény maradtál és ment tovább a következő menet?

Figyelt kérdés
Nálam akkor volt, amikor szexuálisan nagyon kívántam a nőt. Ez nem mindenkinél volt így. Másnak mi a tapasztalata?
jún. 26. 06:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindig lelankad,talán túl gyorsan is.
jún. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Volt
jún. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Egyszer csinált velem ilyet egy srác imadtam
jún. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Párom ilyen. Én imádom. Állítólag az exével nem ment neki, csak velem.

27N

jún. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Változó partner függő, meg igazából soloba is volt már olyan hogy kemény maradtam szóval szerintem ez felizgulás stb. több tényezős :)
jún. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Gyakran van ilyen :)

31F

jún. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Eddig egy sraccal tapasztaltam ilyet. Nem vagyunk egy pár, csak néha össze járunk szexelni. Az első után mindig kemény marad.
jún. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kb.35 éves koromig ez elég gyakori volt nálam, hogy az első menet után simán tudtam folytatni. Meg sem álltam, dugtam tovább mintha el sem élveztem volna. Imádtak a nők emiatt, mindegyik megdicsért milyen kőkemény farkam van. Sajnos manapság már nem vagyok képes erre. Lelankad, max.félkemény marad. Kell a pihenés hogy tudjuk folytatni. Azelőtt ment 5-6 menet egy éjszaka alatt, manapság csak 2 max 3. Öregszem... :(
jún. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn, de előfordult már.
jún. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fiatalon volt ilyen, így negyven felett már kell a pihenés a második menet előtt.
jún. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!