Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szeretik, ha a pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szeretik, ha a pasinak sok spermája van?

Figyelt kérdés
27 vagyok és nagyon sok ondót spriccolok ki élvezésnél. A mostani csajom szerint viszont túl sok és ezért pl nem szereti, ha a szájába élvezek el. Vannak csajok, akik szerintem nem olyan jó ha túl sok jön a srácból?

jún. 25. 17:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon sok van. Általában szeretni szokták, de volt negatív tapasztalat is. Viszont mostani párom imádja! :)
jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
🤢🤢
jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Persze imádom a sok spermát,van több partnerem akik kellően kielégítenek 😀. Tehát nekem biztos nem lenne sok.
jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%
Nem az,a gusztustalan számomra hogy sok és örülnék ha a jövőbeli pasimnak sok lenne hanem az hogy szájba megy.
jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
En imádom ha sok a sperma
jún. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
14-es, ez egy teljesen méltányolható vélemény. Sokaknak ez tényleg nem fér bele és megértem. Más az, amikor egyébként ebbe a másik fél belemegy, de utána az ondó mennyisége miatt már visszaközik ettől a további alkalmak során
jún. 26. 08:27
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem eddig az volt a tapasztalatom, hogy a legtöbb lánynak tetszett és szerette, hogy sok jön belőlem. :) Csak egy-egy olyan eset volt, amikor inkább negatív volt a reakció.

31F

jún. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem a sok spermát .. lenyelem..N
jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretem, ha a puncimba megy. De szájba nem engedem, szerintem az undorító.
jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom ha jól meg vagyok töltve 😁
tegnap 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!