Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már ne is számítsak szexre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már ne is számítsak szexre, vagy legalábbis addig minimum ne amíg ez a projectje tart?

Figyelt kérdés

A párom mostanában stresszesebb, sokat dolgozik, és inkább csak kiveri, nem igazán szeretne szexelni. Tudom, hogy tényleg sok a munkája, kapott egy nagyon jó megbízást, ami miatt büszke is vagyok rá. De most kevesebb időt is tudunk együtt tölteni. Sokszor már alszom mire hazaér, stb. És már egy hónapja nem volt semmi, szinte hozzám sem ért, és őszintén iszonyatosan kívánom. Ezért vettem egy babydollt (valami ilyesmi, bár nem vs: [link] ). Szombaton délután mikor hazaért abban vártam a kanapén. Nyilván frissen zuhanyzás után, teljessen “felkészülve”. :D Őszintén szerintem egyébként szexin áll. Odasétáltam hozzá, megcsókoltam, simogattam, kicsit kacéran üdvözöltem, stb. De ő csak bement a konyhába, és elkezdett magának kaját melegíteni. Úgyhogy odaültem mellé, simogattam a combját, próbáltam vele beszélgetni. A tányért berakta a mosogatóba, visszament a nappaliba, leült a kanapéra, gondoltam itt az idő, szemből az ölébe ültem, de kb azzal a lendülettel fogta meg a csipőm és rakott le maga mellé, majd az ölében kinyitotta a gépet. Szóval összeségében elég sikertelen próbálkozás volt…

Tudom, hogy nem a szex a minden, meg sokszor vannak fontosabb dolgok. De az egész szombat este a miénk lehetett volna, vagy legalább egy 1/2-1 óra igazán belefért volna.

23N



jún. 24. 14:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Előfordulhat ilyen időszak, de azért letenni téged és kinyitnia gépet? Hát.... Legalább mondott volna valami szépet, stb.
jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem arra van idő hogy kiverje de ára nincs hogy szexeljetek,ennek nincs értelme én inkább szexelnek minthogy magamnak kiverjem.
jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog, hogy az ember egy hajtós dolgozós időszakban nem feltétlen kívánja a szexet és intimitást, vagy legalábbis nem úgy, mint normál esetben

Egy másik dolog, hogy ettől még tisztában kéne lennie vele, hogy bár most nagyban leköti a munkája, ettől még van egy párja és párkapcsolata, és a lehetőségekhez képest próbálni rá időt szánni

Ezek alapján nekem úgy tűnik, hogy vagy a munkája a szerelme, te pedig csak valami kellemes, igény szerint ki-/bekapcsolható háttér dolog vagy az életében

vagy pedig a "túlórázást" kicsit idézőjelben kell érteni, és amikor el van otthonról, nem mindig a munka foglalja le...

jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is volt ilyen. Pedig neki nem is volt stresszes időszak simán irodai munka. Azóta nem érzem magam vonzónak és nem is akarok neki kiöltözni.

Végül összecsomagoltam és oda álltam az ajtóba de visszakönyörgött. Azóta jobban megerölteti magát de ezt úgyse tudom elfelejteni

jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez durva és bőven megérdemeltél volna annyi időt hogy kényeztessen!
jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Állítsd választás elé. Vagy megrak rendesen vagy megcsalod. Vagy elhagyod. Nem normális, hogy rád semmi ideje nincs.
jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Na én biztos h összepakoltam volna aztán elmegyek otthonról akárkihez is ha ilyet megcsinált volna aztán el is hagyom. Egy nárcisztikus kis köcsöggel vagy együtt.
jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem munkábol ért haza amikor így visszautasított, hanem pont előtte ürítette a tárat egy másik nőbe, mert te már nem érdekled. Lehet, hogy abban a projektben vannak nők is.
jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Jaj, hát ez így amit leírtok egyáltalán nem bíztató… Mikor hazaért nem volt női parfüm illata. Nyilván ez már kicsit ilyen filmes dolog, de se rúzsfolt sehol, se a ruhája nem volt rendezetlen. Edzeni volt egyébként, végig gondolva, nem volt izzadt, bár lehet ott tusolt és átöltözött, de furcsa. Arra is pár hónapja jöttem rá, hogy ki szokta magának verni, mert zuhanyzás közben csinálja, mostanában mindig viszi a telefon, tovább “zuhanyozik” és mikor kivittem a szemetest tele volt kis eldobott wc papírokkal, amit nem értettem, de akkor összeállt a kép. Viszont nem értem, hogy ha annyira titkolni akarná miért nem húzta le?😅🙈 Na mindegy. Én próbáltam többször beszélni vele, de mindig csak az a válasza, hogy sajnálja, fáradt, nagyon sok dolga van, de szeret és hálás nekem meg stb. Ilyenkor általában jön bújni, és néha még szex is van, de egy ideje már csak figyelem elterelésnek érzem a dolgot sajnos…

Akkor itt már nem a szexi fehérnemű a megoldás, hanem döntés elé kell állítani.:)

jún. 24. 16:08
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy látom naiv vagy sajnos mellette persze jólelkű is, de ezt a csávót nagyon gyorsan dobnod kéne. Azt se érdemli meg h ránézzél. Miért kéne rúzsosnak és parfűmszagúnak lennie? Tuti félre kúr. Csak sajnos te mindent elhiszel neki.
jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!