Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Franciaágy vásárlás előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Franciaágy vásárlás előtt állunk a párommal. Legszívesebben rácsosat (fejnél) vennénk, kikötözés/bilincs és hasonlók miatt :). Ki merre talált ilyet?

Figyelt kérdés

Nem nagyon találunk vagy amit igen az alacsony ágykeret és nem tűnik stabilnak :).


Ha nem rácsos akkor bármi egyéb tipp a kikötözéshez?

Esetleg az ágy 4 lábahoz?

Ha az sincs mert olyan a keret?



jún. 23. 17:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
#9 A jó isten áldjon meg gyerekem! Akkor vegyél 220cm széleset!!!
jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm ilyet használ:

[link]

Azt mondta ha vastagabb masszívabb matrac van akkor teljesen jó, ha kettőt veszel belőle és az egyik oldalra húz feszesebb másik le és fel akkor nagyon szorosan tart, és sokkal olcsóbb mint egy ágykeret, plusz lehet vinni nyaralásra...

jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

van fémvázas ágy szinte az összes nagyobb bútorboltban.

a mienk egy régi darab, nem tudom honnan van.. és persze ezek nem arra lettek tervezve h 0-24 rángasd de azért heti néhány óra játékot simán kibírnak

jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én ágyam is sima ágyneműtartós francia ágy, de négy sarkát felemelve van alá rakva kötél, ha párom nálam alszik ki tudjon kötni:)
jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 pgabor001 ***** válasza:
100%
Ha nincs ágyrács jó az ágyláb vagy az ágyrács. Arra számolj, hogy az olcsó fenyőágyakat meg kell erősíteni, hogy bírják a szexet, főleg ha nem két 50 kg ember van rajta.
jún. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 stretchrack ***** válasza:
100%

Mennyire szeretne majd kiszabadulni a kikötözött fél? Ha kicsit dinamikusabb, erősebb a játék, a sima "fémvázas" ágyak is gyengék lesznek.

Én pár éve fenyőből csináltattam aránylag masszív rácsos ágyat, nem volt drágább mint egy közepesen elfogadható bolti fenyő ágy, de elég hamar nyikorogni kezdett. Megerősítettem pár darab 8-as csavarral meg L vassal, azóta semmi hangja, pedig elég nagy terhelésnek van kitéve szeánszok alkalmával. Bolti verzióban nem találtam hasonlót sem. Bútorlapból készült ágy szintén haszontalan volna, fenyő vagy ha telik rá akkor tölgy vagy más keményfa az ideális.

júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!