Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgathat egy nőt ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgathat egy nőt ennyire ha kikötözik?

Figyelt kérdés
A barátnőm (aki tudottan biszex), elmesélte, hogy a volt barátnőjével volt egy két kikötözős élménye, de hogy ő szeretne még többet, és új dolgokat kipróbálni. Alapvetően viszonylag nehezen van orgazmusa, általában meg kell dolgozni érte. Tegnap este csak a csuklójánál összekötöttük, és kikötöttük a fejtámlához. Végig csókoltam így a karjait, a melleivel kifejezetten elidőztem, a hasát, ilyesmi. Majd a combjait is. A belső combjánál már szinte nyögött, és életemben ilyen nedvesnek nem láttam még őt. Szerintem 5 percig nyalhattam, és kifejezetten hangosan élvezett el.:D Utána eloldoztam, és szerintem hálából, de sosem lovagolt még így. Olyan volt mint egy egészen más ember, pedig csak a kezét kötöttem ki, és azt csináltam amit korábban kért. Szerintetek ez miért van? Most ezek után hogyan tovább?😅 Nem vagyok annyira otthon a kikötözésben mint olyan. Nők veletek volt ilyen? Mi történhetett a barátnőmmel?:D 25F

jún. 4. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Élvezi a kiszolgáltatott helyzetet. Sok nő élvezi nincs ezzel gond. N
jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Lehet jelenteni a kommentemet attól még igazam van
jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert van egy kis szub hajlama.

Szereti a kiszolgáltatottságot.


Igazából inkább örülni, hogy tálaltatok egy oylan dolgot amit ennyire élvez.

jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

35 éves nőként találtam olyan pasit, aki hajlandó lefogni a kezem.

A bilincs meg a kikötözés.... maga volt az álom.

És mit élvezek benne?

A kiszolgáltatottságot, a bizalmat, azt, hogy a páromra bízhatom magam 100%ban és nem fogja kihasználni a helyzetet. Nem fog bántani. Hanem arra törekszik, hogy a lehető legjobb legyen nekem így is.

Másik az, hogy ő irányít. Az ő kezébe van az én élvezetem. Mennyire erősen használja a kezét, a száját. Mennyire erősen nyomja fel a játékokat, a farkát. Ilyenkor csak a számmal irányíthatom, nem segíthetek a kezemmel. "rosszabb" esetben azzal sem, mert azt is befogja. Ekkor tényleg rá vagyok utalva. De annyira élvezem, hogy tocsog minden a nedvességtől.

jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Szia nem bánt? Neked az nem ha vernek? akkor neked mit jelent az hogy bántás🙄 ez nem szex Hogy mozogni nem tudsz mindent ő csinál

Kedves privát író?

Hol írom azt, hogy bánt a párom?

PONT AZ A LÉNYEGE, HOGY BÁR KI VAGYOK KÖTVE SOHA DE SOHA NEM BÁNTANA. NEM ÜT MEG, NEM VER MEG.

Mozogni meg nem tudok? Egy lusta gerinctelen céda vagyok, aki szereti ha a pasi dolgozik helyette. Ennyi.

Kielégítő a válasz?

jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Kielégítő,nincs annyira bajom a kikötözésel bár nem is tetszik csak amik túl durvák azokat elítélem
jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
A paskolás az verés ha pálcával vagy más eszközzel teszi valaki ha csak simán kézzel teszi valaki normális nem gondolom agresszívitásnak csak ami nyomot hagy illetve fáj
jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valós segítségeket. Főleg neked #4, nyilván vele is szeretnék beszélgetni, mert nekem is mindenképpen tetszik ez az irány. Csak szerettem volna megérteni, hogy mi van emögött, szóval köszi.:)
jún. 4. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiszolgáltatotság bizalom persze itt mindenkinek a saját tempoja mert mi is csináljuk és én pl a duvább dolgokat szeretem pálca korbács szij olyanyira hogy meglátszik, a mellbimbóm az napokig fáj tőle de ezzel nem bánt mert ezt én élvezem. Viszont ezt egyáltalán nem gondolom agresszionak mert mindig van leállítószó eddig egyszer használtam a sok év alatt. Persze sima kikötözéssel kezdtük ma már X be köt és durván, hansulyozom nem agresszív mert nagyon figyel közben rám.
jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6%
Elmebeteg
jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!