Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért baj, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért baj, ha egy nő vágyik a hosszú kényeztetésre?

Figyelt kérdés
Én vagyok ez a nő. Volt pasi akivel órákon át csak ölelkeztunk, ő mindenhol kényeztetett engem , nem is számoltam hány orgazmusom volt szex nélkül. Aztán ott a másik véglet, aki csak üríteni akar. Miért nem lehet megadni a módját? Előjáték, szex ,utojatek? Vagy csak nekem túl nagyok az igényeim? (Természetesen ezek a hosszú előjátékos pasik is megkapták a magukét tőlem,.tehát oda-vissza működött a dolog)
jún. 22. 10:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
8! Simogatás mindenhol. Ha gyengéden nyaljàk, harapjàk, szívják a mellbimbóim, ha a puncimat gyengéden csókoljàk, nyaljàk, közben ujjaznak és hasonló dolgok.
jún. 22. 11:14
 12/25 A kérdező kommentje:
10! Szoktam őket 🙂.
jún. 22. 11:15
 13/25 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem baj, teljesen más a hangulata a szexnek, ha van egy hosszú érzéki ráhangolódás.


F

jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen típusú kényeztetést szerintem olyan férfitól kapsz aki szeret és élvezi az élvezeted.

Nagy tapasztalatom nincs de ilyen férfivel élek 23 éve.

jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
En ugyanezt elvezem a szexben, amit leirtal a kerdesben. Ha huzzuk egymast kozben, es a szex elotti elojatek orakra elnyulik. Tobb kerdest is irtam ki ezzel kapcsolatban, de en voltam mindig a "fura" ezzel az igennyel. Szerintem eleg erosen kisebbsegbe tartozunk ezekkel az igenyekkel.
jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
14. Több pasi is volt, akivel csak a testiség miatt jártunk össze és képesek voltak órákig kényeztetni szex előtt. Szóval szerintem nem kell ehhez feltétlenül szerelem ,elég ha a pasi imád adni és látni, hogy a nőnek jó .
jún. 22. 11:47
 17/25 A kérdező kommentje:
15. Hát akkor tényleg nem ez a szokványos.
jún. 22. 11:48
 18/25 anonim válasza:
81%
Hát én,szerelmeskedni nem tudnák egy idegennel bár híve se vagyok. és sajnos több az olyan férfi aki a durva szexet szereti számomra ezek nem igazi férfiak.
jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én szingli pasiként pont ilyen vagyok.

Szeretem hosszasan,akár órákon át mindenhogyan kényeztetni az adott nőt.

Csak jelenleg erre sem találok partnert...

jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én is szívesen kényeztetnék egy nőt sokáig, de csak párkapcsolatban. Túl féltékeny típus vagyok ahhoz, hogy ilyen szexkapcsolatokba belemenjek.


36/F

jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!