Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért baj, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért baj, ha egy nő vágyik a hosszú kényeztetésre?

Figyelt kérdés
Én vagyok ez a nő. Volt pasi akivel órákon át csak ölelkeztunk, ő mindenhol kényeztetett engem , nem is számoltam hány orgazmusom volt szex nélkül. Aztán ott a másik véglet, aki csak üríteni akar. Miért nem lehet megadni a módját? Előjáték, szex ,utojatek? Vagy csak nekem túl nagyok az igényeim? (Természetesen ezek a hosszú előjátékos pasik is megkapták a magukét tőlem,.tehát oda-vissza működött a dolog)
jún. 22. 10:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Ki mondta hogy baj?
jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Mit jelent az hogy megkapták a magukét?
jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Miért lenne baj? Van aki véglény szintjén éli meg a szexualitást, van aki mélyebben. Én is az utóbbi vagyok férfiként, én is megtaláltam mindig a hozzám illő nőket, te is arra szánj csak időt, aki a szinteden éli meg a szexualitást.
jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 VadApuci ***** válasza:
100%
nem vagyunk egyformák..sok mindenben, nem csak a szexben. van aki az ételt gyorsan megeszi..van aki kiélvezi az ízeket. ugyanez igaz a szexre is. van aki csak túl akar lenni rajta, és csak az élvezés fontos neki. és van aki kiélvezi minden egyes percét,ezért nem sieti el a dolgokat. ez mindig is így volt, és mindig is így lesz. ettől vagyunk emberek, mert különbözőek vagyunk ;)
jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Viszont tapasztaltam azt is, hogy a pasik inkább durr bele a közepébe csinálnâk, nekik nem fontos az előjáték. Persze vannak helyzetek mikor jó egymásnak esni, de nálam pl egy laza kapcsolatban mikor egy egész napot az ágyban töltünk, akkor igen is fontos a sok kényeztetés.
jún. 22. 10:45
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az elején megkapják a magukét, lenyugszanak, hogy üres a zacsi, aztán lehet órákig szex nélkül előjátékozni aktus előtt.
jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6! Én nem így gondolom.
jún. 22. 10:58
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező: mit szeretsz a hosszú kényeztetésen belül?
jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos az előjáték, a simogatás és az orális szexet is szinte mindig én kezdem. De nem vagyunk egyformák. Keress egy ilyan pasit, akinek hasonló igényei vannak.
jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem baj. Csak vannak ilyen herék, akik nem figyelnek rád. Sajnos sokan. Kukazd az ilyet
jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!