Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti csak fürdés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti csak fürdés után elégítetek ki orálisan egy férfit? Többi lent

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyha pl nappal veszitek a szátokba, ugye előtte nyilván a nap folyamán valamikor már volt mosdóban a férfi, értsd: pisilt. És nyilván nem mossa meg minden egyes pisilés után. Vagy orál előtt elvárjátok hogy megmossa nappal is?

jún. 22. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Én mondjuk minden pisilés végén megtörlöm WC papírral a makkom hegyét és kifacsarom a papírba az utolsó csepp vizeletet is. Ettől függetlenül tusolás után szeretem, ha szopnak vagy szexelünk, jobban érzem úgy magam.
jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem várom el. Sőt jobban szeretem a fél napos farkat aminek már illata is van és nem valami steril peniszt szopok. A pisi fúj de inkább mint a szappan

30n

jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Van a táskámban mindig intim törlőkendő! Picit megtörlöm neki vele ha kell és ennyi!

Nem mindig otthon esünk egymásnak, hogy ott a fürdő...

jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Én simán bármikor számba veszem. Metélt és nincs kellemetlen szag. Attól is függ mit csinált előtte.
jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A pillanat hevében nem szokott zavarni, ha nem frissen mosott. Aki figyel a higiéniára mindig, annál nem lehet olyan vészes a helyzet sosem. Jó, most nem az extrém esetekre gondolok, pl egy egész napos fizikai munka után a 30 fokban szitura.
jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanúgy megtörlöm minden pisi után,ahogy az 1-es is írja.

Én szingli pasiként még borotválom is,ott is,meg a hónaljamat is.

Ezeket csakis csupaszon szeretem,mert nekem így higiénikus.

jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kizárólag akkor!
jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát én igen. Nem szeretem ha hugyszagu, mert hiába törölgetik, attól még az marad és amúgyis az izzadságnak is van szaga ott lent is.
jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jobb a frissen mosottal játszani, de vannak hírtelen jött mókázások 🤷‍♀️
jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak tusolás után.
jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!