Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orál kizárólag fürdés után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál kizárólag fürdés után?

Figyelt kérdés

Tudom furán hangzik elsőre a kérdés. Egy emberrel próbáltam ki eddig oda - vissza, és nyilván az esetek nagyrészében itthon esünk egymásnak, előtte alaposan mosakodunk, de volt ez alól kivétel is, amikor megkívántuk egymást máshol. Gondolom ezzel nem vagyok egyedül. A fő gondolat, hogy ti kifejezetten mosakodás után szoktatok orálozni? Egyszer volt olyan, hogy pisilés után (megtöröltem alaposan persze) kb 2 órával csináltuk, és szégyelltem is magam.. És néha spontán rábuknék az övére, de szinte biztos hogy azelőtt nem sokkal pisilt. Csak talán kellemetlen lenne mondani, illúzióromboló, hogy na most állj, menj ki mosd meg, és utána folytatjuk? Ő állítja,hogy alaposan megtörli, nem ,,olyan''.

Néha gondolkodom, hogy amikor látok szexjeleneteket, ahol mondjuk egy csajt nyalnak, és hát nem biztos hogy most jött ki a fürdőből:'D ez nem zavarja a pasikat?

Valamint akik szórakozóhelyen elégítik ki a másikat, ott nem áll fenn ez a dilemma? Őszintén kíváncsi vagyok a meglátásokra.



febr. 10. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Ki kell mosni a tejfölt alóla
febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Nálam csak fürdés után. A váladék az váladék, és a szag is. A váladékoknak mosás nélkül lesz szaga, mindegy milyen "alapos" a törlés.
febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Én a csajnak akármikor megcsinálom, mert imádom, ha ő csak mosás után akarja, nem csinálok belőle problémát, de lenne itt ott olyan illúzió romboló, hogy inkább akkor is csak én nyalnám ki 😅
febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Az egészséges ember ha rendesen tisztálkodik akkor pár óra után sem lehet erős/rossz szaga. A vizeletmaradék meg olyan kevés, és annyira enyhe, hogy megintcsak (normál esetben) nem kéne feltűnő legyen. Főleg nem férfinál.


Aki igénytelen, mosdatlan túrósfityma (szűkülettel vagy anélkül), vagy bakreriális vaginózisa van annak közvetlen mosdás után is büdös marad. Ugyan ez van akkor is ha székletürítéskor nem mossa magát az ember azonnal. Seggszagú lesz, és azt beissza a bőr. Lányoknál a vagina közelsége és tanga tovább fokozhatja a kellemetlenséget. Ez ellen nem segít az akut mosdás.


Higyjétek el, kivaló szaglásom van, és nem ma kezdtem!

febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és hetero férfi vagyok
febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
5 ös, arra ne legyél büszke, mennyit szexeltél, max ha feleségeddel. Amúgy a ló is lepipálja a pasikat a szexben. Arra legyel büszge, haver, ha házasságig férfiasan megtartod a szüzességet, vagy megtartottad. Ha nem, akkor az inkább szégyenlnivaló bárkinél, akar pasi akár nő
febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Ja és akit nem izgat a lány természetes szaga egy naposan, az vagy nem szerelmes, vagy hormonrendszerevel valami nincs teljesen rendben, stb
febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Lehet egyszerre/együtt, vagy külön-külön de nálunk fürdés mindig van a szex elött!
febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem felesleges szex előtt mosakodni.

Nyilván, ha épp izzadt, büdös, koszos vagy, akkor le kell zuhanyozni, de könyörgöm, nem a szex miatt, hanem úgy alapvetően illene tisztának lenni...


Amikor mi egymásnak estünk bármely párommal, a legritkább esetben zuhanyoztunk előtte. Tényleg csak akkor, ha épp hazaértünk valahonnan, vagy éreztük, hogy most azért jó lenne. De normális emberek azért alapjáraton tiszták és nem a szexhez mossák meg a koszos testrészeiket.

febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%

Normális esetben naponta 2x fürdesz és közben semmiből nem tart mosakodni intim helyen néha pluszban. Szarás után vagy randi előtt. Melóhelyen munka közben vagy után is simán meg lehet ejteni bármelyiket.

Nekem is volt olyan barátnőm aki naponta többször is megmosta a punciját random jelleggel. Mondjuk naponta többször is megkívántuk egymást. Ez pusztán emberi intelligencia kérdése.

febr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!