Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kapcsolatban vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatban vagy a szeretőddel?

Figyelt kérdés

Akiknek van szeretőjük, milyen kapcsolatban vagy vele? Csak össze jártok, vagy van hogy átölelitek egymást, megcsókoljátok, beszéltek mindenről, mi van veletek, hogy vagytok stb?

Sajnos 21 éves lány létemre ebben a helyzetben vagyok, mindent megbeszélek a szeretőmmel, a párommal meg szinte semmit. Nem tudok mit érzek.


jún. 22. 06:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek vagy a pároddal?
jún. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a parod a szeretod, a szeretod meg a parod
jún. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kemény vagy... Minek vagy együtt a pároddal? De most komolyan..
jún. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21 éves vagy. Nem egy 15-20 éves házasságban vagy gyerekekkel ami összekötne. Én így nem gondolkodnék a váltáson. Kivéve maximum akkor ha a szeretőd sem független, és nem akar téged választani. De 21 évesen meg akkor sem maradnék a helyedben a jelenlegi kapcsolatban ha másra vágysz.
jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, annyira igazad van. De úgy félek, nem akarok fájdalmat okozni neki!
jún. 22. 09:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Úgy nem lehet élni hogy "nem akarok fajdalmat okozni" akkor te fogsz fájdalomban élni

Másrészt jobban fog fájni neki ha kiderül a szeretőd

jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21 évesen szerelmi viszonyt folytatni a párkapcsolat mellett?Ugye ezt Te se gonodlod komolyan?Ha nem beszéltek meg semmit a pároddal, gondolom szex is van a szeretőddel, minek is a párkapcsolat?Nincs helye "sajnálomnak" ilyen helyzetben. Hosszú távon ez úgysem fog működni.
jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem szereted a párod csak kedveled, mint egy barátot
jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Egy életed van, és most kell élned. Nem szereted a párodat. Vagy nem úgy ahogy kellene. Ő is többet érdemel és te is. Én is ragadtam bele 20 évesen rossz kapcsolatban, már bánom. Bár én inkább azért mert első kapcsolat volt. Inkább váljatoj el most békében, mielőtt család lennétek, mert ott már ezerszer nehezebb lesz.
jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hany eves a parod, mennyi a szeretod?
jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!