Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés férfiként ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés férfiként ha egy nő elmegy aktus közben?

Figyelt kérdés

A tegnap volt az első orgazmusom aktus közben, igazából csiklóizgatással, de aktus közben ilyen még nem volt. Utána teljesen beindult és annyira jó érzés volt, minden amit csinált, hogy elmentem még kétszer. Ilyen még sosem volt, alig tudtam már tartani magam. Azt mondta, hogy ő is elképesztően élvezte. Most először csináltuk ilyen pózban, és az egész annyira spontán dolog volt, hogy erre nem is számítottam, és nem tudom milyen voltam. Nem emlékszem milyen hangot adtam ki, vagy hogy volt, és ő csak annyit mond, hogy nagyon izgató és jó érzés volt neki.

Egy anonim oldalon leírhatjátok őszintén, hogy valójában milyen, mert nagyon érdekel. És félek, hogy a párom, csak azért mond ennyit, mert valami nem tetszett neki, rákérdeztem, de azt mondta szuper volt. 21N



jún. 21. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Remek érzés a pasinak is . Általában amikor érzem hogy elélvez a párom akkor kapok egy izgalmi lőketett és elsülok én is. Jó érzés tudni hogy én szerztem gyönyört a páromnak.
jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Az én párom észre se veszi 🤡
jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha elmegy, az nem jó érzés!

Ha elélvez, az viszont nagyon is az...! 🤣

jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Röviden, csodás.

Ráadásul én is nagyobbat élvezek emiatt....🤯

jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Naaagyooon jó! Szuper érzés, mikor elélvez! Imádom! Ahogy lüktet a puncija, és az a lüktetés rászorít a f@szomra, meg ahogy vonaglik, tekereg közben az mennyei! Ilyenkor beindulok és neki még két-három orgazmus, és beleengedem magam én is! Egyszerűen leírhatatlan az érzés úgy elélvezni benne, hogy közben az ő puncija az orgazmusától lüktet.
jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Még lucskosabb, selymesebb és maga az érzés, ahogy egy nő élvez - fenomenáliiiiiiiiiiiis :) Szóval baby, csak így tovább!
jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Érdekli is az őket 😂

Csak be lehessen dugni a farkukat a nőbe

jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

7.

Azért ne álltalánosítsunk drága.

Nálam pl a nő az első és a legfontosabb. Ha én nem élvezek el, az nem fontos, az viszont a legfontosabb, hogy a párom mindenképp a csúcson legyen többször is.

jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Persze 🤣🤣🤣
jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Számomra örömöt ad, egy amolyan felemelő érzés ha látom, érzem a partneren, hogy elélvezett. Ad egy plusz valamit.
jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!